Home / Archiwum / Rok 2012 / 02/2012

02/2012

Drugie tegoroczne wydanie naszego miesięcznika przygotowywaliśmy przede wszystkim z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (14–15 marca, Warszawa). Dominują tematy związane z opakowaniami: innowacje w opakowaniach, maszyny i urządzenia do ich produkcji, uszlachetnianie opakowań, technologia fleksograficzna, etykiety i taśmy samoprzylepne, tektura falista (tu polecam sondaż „Aktualne tendencje na rynku tektury falistej i produkowanych z niej opakowań”). W dziale newsów
tematycznych przekazujemy informacje na temat tegorocznych targów dla branży opakowaniowej, materiałów na opakowania i etykiety, kolejnych etapów produkcji fleksograficznej. Na pewno uwagę Państwa zwróci tekst objaśniający korzyści płynące z wprowadzenia do drukarni flekso wałów z nową technologią GTT, opracowanie na temat nowoczesnych wiskozymetrów, a także dwa artykuły dotyczące innowacji w zakresie druku i konstrukcji opakowań. Przy wielu okazjach podkreśla się, że sektor
opakowaniowy jest najmniej zagrożonym przez kryzys i rozwój mediów elektronicznych sektorem poligrafii. Wciąż rośnie i się rozwija, wykorzystując twórczo najnowsze technologie, przemysłowe, informatyczne, odkrycia fizyki i chemii. Pojawia się w tym numerze także zawsze aktualny temat finansowania inwestycji. Aby przybliżyć Państwu sytuację w zakresie leasingu dla branży poligraficznej na przełomie lat 2011/2012 (a przy okazji wskazać perspektywy inwestycyjne), publikujemy wypowiedzi przedstawicieli znanych na polskim rynku firm leasingowych.

8,61 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 45 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.