Home / Archiwum / Rok 2012 / 03/2012

03/2012

To wydanie „Świata DRUKU” układaliśmy przede wszystkim z myślą o targach Euro-Reklama w Poznaniu (27–29 marca), zatem są w nim obecne tym razem takie tematy przewodnie jak wielki format (w reklamie drukowanej) i systemy komunikacji wizualnej, zarówno w zastosowaniach wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, oraz sposoby innego typu produkcji na potrzeby rynku reklamowego. Oczywiście prezentujemy szeroki wachlarz rozwiązań do cyfrowej produkcji wielkoformatowej, proponujemy też interesujący przegląd współczesnych osiągnięć druku tamponowego.
Tematyka przewodnia dominuje także w relacjach z minionych imprez targowych: Fespy i Remy. Przez numer przewija się także wątek oprogramowania – do poszczególnych urządzeń czy prac, jak i do zarządzania drukarnią czy komunikacji z klientem; zagadnienia te są treścią także bieżącego artykułu targów drupa.
Wydanie to jest forpocztą kolejnego, już „drupowego”, toteż osobny dział stanowią drupa News – pierwsza część zapowiedzi wystawców targów drupa. Kwietniowy, polsko-angielski numer przygotowujemy na drupę – będzie dystrybuowany w Düsseldorfie na stoisku International Trade Press, a potem także na innych targach zagranicznych i imprezach branżowych. Będzie składać się z dwóch części, czytanych „z dwóch końców”, wyjątkowo zatem wystąpią w naszym piśmie dwa „początki”... Części nie będą symetryczne, ich zawartość zróżnicujemy. Nie chcieliśmy, aby tematyka przewodnia ograniczała rozmach tego wydania.
Zatem przedstawimy w nim pełen wachlarz rozwiązań: technologie, maszyny, urządzenia i materiały poligraficzne. Znajdzie się też miejsce na interesujące wywiady.
Póki co zachęcam Państwa do wizyty na naszym stoisku – nr 40, w pawilonie 3A – podczas targów Euro-Reklama i do udziału w organizowanych przez nas, wspólnie z MTP, warsztatach poświęconych drukowi cyfrowemu (program na trzeciej stronie okładki) I oczywiście życzę miłej lektury tego wydania.
Zapraszam do lektury!
Joanna Więckowska

8,61 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 45 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.