Home / Archiwum / Rok 2012 / 09/2012

09/2012

Tematykę przewodnią wydania wrześniowego „Świata DRUKU”, przygotowanego z myślą o Taropaku, stanowią technologie i rozwiązania wykorzystywane w produkcji opakowań, w tym fleksografia, a także etykiet, związanych ściśle z przemysłem opakowań. Przypomnijmy, że tym razem Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki odbędą się w Poznaniu w dniach 8–11 października, a nasze wydawnictwo, wspólnie z MTP, organizuje podczas nich kolejną z cyklu konferencję „Innowacyjne opakowania” (10 października, szczegóły jak zwykle na stronie naszej Akademii Wiedzy: www.akademia-wiedzy.eu).
W wydaniu „Taropakowym” przedstawiamy przede wszystkim najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii fleksograficznej, oraz nowe urządzenia i rozwiązania przydatne w sektorze opakowań i etykiet – wszystko to oczywiście w kontekście tegorocznych targów drupa, choć nie wyłącznie. Gości też na naszych łamach temat drukowanej elektroniki. Przypominamy o trwającym konkursie – można wybrać „Supergwiazdę targów drupa” spośród propozycji zaprezentowanych w Dodatku do wydania nr 7/8 „ŚD” pt. „Gwiazdy Targów drupa – Katalog”. Głosowanie trwa do 31 października. Po zliczeniu wszystkich głosów wyłoniona zostanie Supergwiazda targów drupa. Firma, której „gwiazda” uzyska największą liczbę głosów pozwalającą na przyznanie tytułu Supergwiazdy, otrzyma pamiątkowy dyplom i nagrodę. Dodatek jest prezentowany bezpłatnie na www.swiatdruku.eu w dziale Archiwum/Rok 2012 oraz na specjalnej stronie http:// www.swiatdruku.eu/Konkurs/Produkty-zgloszone-do-konkursu z prezentacjami gwiazd drupowych. Głosować można za pośrednictwem Kuponu konkursowego zamieszczonego na ostatniej stronie Dodatku oraz na stronie http://www.swiatdruku.eu/Konkurs
Wszystkich naszych Czytelników, Partnerów i Sympatyków zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na targach Taropak – stoisko 84, pawilon 3A, na parterze.

8,61 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 45 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.