Home / Archiwum / Rok 2017 / 10/2017 / News Świat DRUKU 10/2017

News Świat DRUKU 10/2017

4,00 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 35 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

Drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta 21 grudnia 2020 r. ogłosiły wyniki konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród stu nadesłanych projektów wybrano osiem – trzy prace nagrodzono, kolejnych pięć otrzymało równorzędne wyróżnienia. Ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. zł.

Firma BOBST poinformowała o otwarciu centrum pokazowego w Barcelonie, w którym chce prezentować na żywo zalety technologii Mouvent Cluster przeznczonej do produkcji etykiet na szerokiej gamie podłoży: papierze, podłożach samoprzylepnych, przezroczystych, metalizowanych oraz giętkich. Pierwszymi urządzeniami w hiszpańskim centrum są dwie maszyny do druku etykiet Mouvent LB701-UV oraz Mouvent LB702-UV w konfiguracji 6 kolorów + biały, oferująca druk z maksymalną prędkością 100 m/min.

Odbywające się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA (14–17 września 2021 r.) to przestrzeń do prezentacji technologii i rozwiązań poświęconych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna. Każdego roku podczas wystawy przyznawana jest także prestiżowa nagroda – Złoty Medal, którym nagradzane są produkty wyróżniające się innowacyjnością, doskonałą technologią lub wartością użytkową. Wśród uhonorowanych nią w minionym roku rozwiązań znalazła się hybrydowa drukarka EFI Pro 16h, która w Poznaniu prezentowana była na stoisku Atrium Centrum Ploterowego.