Home / Archiwum / Rok 2020 / 10/2020 / Opakowanie a prezent

Opakowanie a prezent

Chcąc obdarzyć bliską osobę prezentem z okazji danej uroczystości, często sięgamy po kosmetyki, wyroby alkoholowe czy książki. Znając jej upodobania co do smaku, zapachu perfum czy literatury, możemy wybrać odpowiednie produkty. A co w przypadku, kiedy jednak nie jesteśmy pewni, czy obdarowany woli w perfumach wyczuwalne nuty torfu czy karmelu w whisky, zapachu świeżych kwiatów czy piżma? Lub czy jest czytelnikiem thrillerów, czy komedii romantycznych? Autor: Jakub Kuzioła

5,00 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 35 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

Firma EIZO poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o bezramkowy monitor FlexScan EV2480 z 23,8-calowym panelem IPS o rozdzielczości full HD (1920 × 1080) oraz złączem USB-C, które zwiększa produktywność i komfort pracy zarówno w domu, jak i w biurze. Monitor ma być dostępny w czerwcu br.

Drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta 21 grudnia 2020 r. ogłosiły wyniki konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród stu nadesłanych projektów wybrano osiem – trzy prace nagrodzono, kolejnych pięć otrzymało równorzędne wyróżnienia. Ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. zł.

Firma BOBST poinformowała o otwarciu centrum pokazowego w Barcelonie, w którym chce prezentować na żywo zalety technologii Mouvent Cluster przeznczonej do produkcji etykiet na szerokiej gamie podłoży: papierze, podłożach samoprzylepnych, przezroczystych, metalizowanych oraz giętkich. Pierwszymi urządzeniami w hiszpańskim centrum są dwie maszyny do druku etykiet Mouvent LB701-UV oraz Mouvent LB702-UV w konfiguracji 6 kolorów + biały, oferująca druk z maksymalną prędkością 100 m/min.