Home / Czytelnia / Świat DRUKU - aktualny numer

Świat DRUKU - aktualny numer

Drodzy Czytelnicy,

tradycyjnie letnie wydanie „Świata DRUKU” przygotowaliśmy w dwóch grzbietach. Zeszyt główny poświęciliśmy technikom wykorzystywanym do zadruku mediów wielkoformatowych i tekstyliów: drukowi cyfrowemu, sitodrukowi, sublimacji oraz rozwiązaniom hybrydowym. Piszemy także o druku 3D w reklamie i trendach w produkcji upominków reklamowych. A czynimy to nie bez kozery, gdyż przed nami wrześniowe targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl, poświęcone w głównej mierze poligrafii reklamowej, drukowi wielkoformatowemu i drukowi na tekstyliach. Wydaniu głównemu towarzyszy w tym roku katalog „Poligrafia na polskim rynku” – edycja 2019, najlepsza baza adresowa polskiej poligrafii. Oprócz wersji drukowanej pracujemy także nad jej odpowiednikiem elektronicznym, by stała się ona dla Państwa rzetelnym i wiarygodnym źródłem wiedzy o podmiotach tworzących współczesny polski rynek poligraficzny.

Czytaj >>>

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.166667/5 (18 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu