Home / Czytelnia / Świat DRUKU - aktualny numer

Świat DRUKU - aktualny numer

Drodzy Czytelnicy,

za nami pierwsza konferencja z cyklu „Święto Książki” – zapraszamy do przeczytania relacji z tego ciekawego wydarzenia w niniejszym wydaniu „Świata DRUKU”. Przy okazji targów Film Video Foto piszemy o nowościach w dziedzinie fotografii, zwłaszcza o papierach do druku zdjęć, a także o samych targach, na które przygotowaliśmy atrakcyjne warsztaty i prelekcje. Wracamy też do tematyki przygotowania materiałów do druku i zarządzania barwą. Szczególnie ciekawy wydaje się przewodnik Simona Ecclesa po formatach plików graficznych. Marcin Dąbrowski stawia pytania o profile ICC i prezentuje różnice w ujmowaniu przestrzeni barwnych przez różne standardy, a Paul Lindström doradza, jak wybrać odpowiedni do naszych potrzeb spektrofotometr. Nie zabrakło też „brandowego” artykułu Joanny Roszkowskiej, raportów o stanie poligrafii w Polsce i na świecie, relacji z wydarzeń branżowych, powrócił także Chochlik Drukarski.

Czytaj >>>

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.166667/5 (18 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Przed nami tygodnie pełne słońca i wakacyjnych atrakcji, zaczynamy więc prace nad lipcowo-sierpniowym numerem „Świata DRUKU”. Większą część tego wydania poświęcimy cyfrowemu drukowi mało- i wielkoformatowemu, drukowi na tekstyliach oraz rynkowi upominków reklamowych. Tematyka ta jest spójna z zakresem FestiwaluDruku i FestiwaluMarketingu.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI, i na których jak zawsze będziemy obecni z naszym magazynem.

Antalis, dystrybutor opakowań przemysłowych, 6 czerwca br. otworzył nowe biuro i magazyn Packaging Design Center w Sosnowcu. Jest to już szóste centrum projektowania opakowań tej firmy (trzy takie ośrodki znajdują się w Niemczech, jedno w Danii, jedno w Wielkiej Brytanii). Powstanie kolejnego w Polsce jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu