Home / Czytelnia / Świat DRUKU - aktualny numer

Świat DRUKU - aktualny numer

Drodzy Czytelnicy,

jak zawsze w listopadzie wracamy do tematyki zarządzania barwą i przygotowania materiałów do druku. Na pierwszy ogień idą fotografie cyfrowe – kilka podstawowych zasad ich obróbki przypomina Paul Lindström. Marcin Dąbrowski kontynuuje temat polityki barwnej, czyli kompleksowego systemu zarządzania barwą w drukarni, bez którego możemy zapomnieć o druku wysokiej jakości. Problemy z jakością druku fleksograficznego, które można rozwiązać na etapie przygotowalni, są z kolei tematem artykułu Przemysława Aranowskiego. Kwestia jakości druku jest ściśle powiązana z automatyzacją, cyfryzacją, zarządzaniem przepływem pracy i łańcuchami dostaw, wreszcie ze spełnianiem warunków narzucanych przez zasady zrównoważonej gospodarki. Czwarta rewolucja przemysłowa w poligrafii trwa i nie ma przed nią ucieczki. Dostosowanie się do nowych warunków rynkowych wymaga inwestycji w badania, technologie, maszyny i materiały. Skąd czerpać fundusze? Tego również dowiedzą się Państwo z bieżącego wydania „Świata DRUKU”.

Czytaj >>>

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.166667/5 (18 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Miło nam poinformować, że na naszej stronie internetowej jest już dostępny nasz plan wydawniczy na 2020 rok. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie tematy przewodnie przygotowaliśmy dla Państwa i na jakich imprezach branżowych będzie można znaleźć „Świat DRUKU”. Mogą tutaj Państwo także znaleźć plan konferencji i szkoleń organizowanych przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy.
Już teraz warto zarezerwować sobie z myślą o nich terminy w kalendarzu na 2020 rok!

W dniach 7–9 stycznia 2020 r. w przestrzeniach Messe Düsseldorf odbędzie się (po raz drugi w połączonej formule) największe w Europie wydarzenie branży marketingu, reklamy i komunikacji wizualnej – Międzynarodowe Targi Komunikacji Wizualnej viscom, Europejskie Targi Przemysłu Artykułów Reklamowych PSI oraz targi PromoTex.
Specjalnie dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy kod promocyjny, uprawniający do bezpłatnego jednorazowego wstępu na to wydarzenie.

Z okazji 25-lecia polskiego oddziału firmy Agfa w warszawskim teatrze Capitol 28 listopada br. odbyło się spotkanie, podczas którego przypomniano najważniejsze wydarzenia w historii Agfa-Gevaert, również w kontekście działalności prowadzonej przez nią w naszym kraju. Nie zabrakło omówienia obecnej sytuacji firmy oraz przedstawienia planów na przyszłość. W uroczystym wydarzeniu wzięło udział blisko 200 gości z kraju i zagranicy, obecny był także „Świat DRUKU”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.