Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Konkurs Recreate Packaging 2018

Fińska firma Stora Enso ogłasza start kolejnej edycji konkursu dla studentów i projektantów opakowań, promującego innowacyjne i proekologiczne projekty bazujące na surowcach odnawialnych. Konkurs Recreate Packaging jest organizowany przez Stora Enso w cyklu dwuletnim od 2012 roku.

Uroczyste wręczenie nagród Antalis Design Awards 2017

Konkurs Antalis Design Awards 2017 zakończył się ogromnym sukcesem. Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 700 projektów okładek notesów i tapet. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 28 września w Warszawie. Podczas imprezy obecni będą jurorzy, przedstawiciele i klienci firmy Antalis oraz partnerzy akcji. W programie omówienie i prezentacja prac, ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród i poczęstunek.

Wyróżnienia Polskiej Izby Opakowań

Z okazji Dnia Opakowań, kierownictwo PIO przyznało dyplomy uznania za osiągnięcia badawcze oraz kształcenie kadr dla przemysłu opakowań. Wśród nagrodzonych znalazły się jednostki organizacyjne uczelni oraz pozauczelniane laboratoria i instytuty badawcze.

Konkurs o Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl rozstrzygnięty

Sześcioosobowe gremium jurorów nagrodziło jedenaście spośród zgłoszonych rozwiązań. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w trakcie wrześniowego FestiwaluDruku.pl. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonywać za pośrednictwem formularza udostępnionego tutaj. Jako kod zaproszenia należy wpisać: SD.

Konkurs na najlepszą aplikację Ikonos

Polski producent materiałów do druku wielkoformatowego, firma Ikonos z Opola, organizuje międzynarodowy „Best Application Contest”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z końcem sierpnia.

Wyróżnienia dla ploterów Mutoh

Maszyny z rodziny ValueJet oferowane przez japońskiego producenta ploterów szerokoformatowych, firmę Mutoh, uzyskały cztery nagrody w tegorocznej edycji konkursu Product of the Year organizowanego przez amerykańskie stowarzyszenie SGIA.

Nominacje do PSI Sustainability Awards 2017

Organizacja PSI (Promotional Product Service Institute) udostępniła listę nominacji do nagrody Sustainability Awards 2017. Spośród 150 zgłoszeń do konkursu wybrano 90 produktów, kampanii i firm działających w branży artykułów promocyjnych. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 8 października br. w centrum konferencyjnym Kurhaus w Wiesbaden.

Wybrano najlepsze gadżety targów FestiwalMarketingu.pl

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne, które zostaną zaprezentowane podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Tegoroczna odsłona była wyjątkowa - do konkursu zgłoszono 96 produktów (ponad 50% więcej niż w roku ubiegłym).

Nagrodzono strategię cyfryzacji Heidelberga

Organizacja Printing Industries of America (PIA) przyznała nagrody InterTech Technology Awards 2017 dla dwóch urządzeń firmy Heidelberg. Obydwa wyróżnione produkty miały swoją premierę podczas zeszłorocznych targów drupa.

Wyróżnienia dla urządzeń Sharp

Klienci decydujący się na zakup cyfrowej kopiarki, oczekują bogatego wyposażenia znanego z profesjonalnych urządzeń, atrakcyjnej ceny i kompaktowych wymiarów, które umożliwią użytkowanie urządzenia w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19-20 października br. do ośrodka Primavera w Jastrzębiej Górze. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych organizowanych przez firmę Konica Minolta w dniach 10-11 października z okazji otwarcia nowego Centrum Prezentacyjnego przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie. Aby wziąć udział Dniach Otwartych należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte.

reklama

Francuska drukarnia Cartoffset, specjalizująca się w przetwarzaniu składanych opakowań kartonowych, zainstalowała 50 na świecie egzemplarz maszyny HP Indigo 30000. Francuzi będą wykorzystywać nowe urządzenie do produkcji opakowań żywności, napojów, lekarstw, kosmetyków i produktów przemysłowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu