Konkurs Mistrzowie lasera

Colop Polska organizuje konkurs „Mistrzowie lasera 2018” na najpiękniej wykonaną przy użyciu plotera laserowego CO2 dekorację świąteczną z drewna lub sklejki. Rodzaj, forma i sposób zdobienia dekoracji są dowolne – mogą być użytkowe lub pełniące stricte ozdobną funkcję. Uczestnicy mogą wybrać jedną z dwóch kategorii: realizacje oceniane na podstawie wysłanych oryginałów oraz realizacje oceniane na podstawie wysłanych zdjęć.

Konkurs, którego patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, skierowany jest do wszystkich firm i organizacji posiadających dowolny ploter laserowy CO2, czyli m.in. do drukarń, agencji reklamowych, punktów sprzedaży pieczątek, sklepów i hurtowni papierniczych i biurowych oraz uczelni, np. ASP. Udział w konkursie daje szansę zarówno na zdobycie nagród rzeczowych oraz tytułu Mistrz Lasera, jak i na zorganizowaną przez organizatora promocję firmy. W ramach nagród przewidziano akcesoria przydatne w pracy operatora lasera oraz bony prezentowe. Jury, złożone ze specjalistów różnych dziedzin, wyłoni łącznie 8 najlepszych prac, po cztery w każdej kategorii. Nadesłane prace spełniające warunki regulaminowe będą ocenianie pod kątem pomysłowości, walorów artystycznych, umiejętności technicznych oraz ekonomiczności wykonania (m.in. chodzi o minimalizację odpadów).

Prace można nadsyłać do 17 grudnia 2018 r., ogłoszenie wyników nastąpi 19 grudnia. Zarówno wyniki, jak i regulamin oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.lasery.pl/konkurs.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grudniowy numer „Świata DRUKU” właśnie trafił do drukarni, a w przyszłym tygodniu zostanie wysłany do naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że będzie Państwu towarzyszył nie tylko podczas przedświątecznej gorączki, ale także w spokojniejsze świąteczne dni.

W dniu 30 listopada br. przedstawiciele prasy branżowej zostali zaproszeni do siedziby Heidelberg Polska na konferencję prasową poświęconą produktowi, który z pewnością nie pozostanie niezauważony, jeśli chodzi o jakość druku offsetowego, oszczędność farby drukowej i zabezpieczenia opakowań i etykiet przed fałszowaniem. Mowa o nowatorskim rastrze offsetowym Multidot, opracowanym w ramach projektu badawczo-rozwojowego przez konsorcjum Heidelberg Polska, Drukarnię Perfekt i Zakład Technologii Poligraficznych PW.

Polska Izba Druku poinformowała o zerwaniu współpracy z Międzynarodowymi Targami Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw z powodu nie wpuszczania grup uczniowskich pod opieką nauczyciela na targi. PID podjęła decyzję po wymianie korespondencji i utrzymaniu przez organizatora targów swojego stanowiska.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu