Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Konkurs na najlepszą aplikację Ikonos

Konkurs na najlepszą aplikację Ikonos

Polski producent materiałów do druku wielkoformatowego, firma Ikonos z Opola, organizuje międzynarodowy „Best Application Contest”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z końcem sierpnia.

Opolska firma zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą realizację z użyciem produktów marki Ikonos. Zgłoszenia w dowolnej formie – zdjęcia, filmy, artykuły – będą przyjmowane do końca sierpnia. Dla autorów trzech najlepszych aplikacji firma Ikonos przewidziała nagrody – konsolę Sony Playstation 4, Tablet Lenovo Yoga oraz kamerę akcji GoPro Hero.

Do udziału w konkursie zachęca Paweł Stania z działu marketingu Ikonos: „Szukamy najlepszego zastosowania produktów Ikonos. Zaangażować się może każdy, kto pracuje z materiałami Ikonos. Chcemy pokazać światu, że tworzycie aplikacje piękne, nowoczesne, kreatywne czy… sprytne :) Nie ograniczamy Was ani nic nie sugerujemy. Zaskoczcie nas.”

Dodatkowe informacje o konkursie, wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie www.ikonosmedia.eu/pl/BestApplicationContest

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19-20 października br. do ośrodka Primavera w Jastrzębiej Górze. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych organizowanych przez firmę Konica Minolta w dniach 10-11 października z okazji otwarcia nowego Centrum Prezentacyjnego przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie. Aby wziąć udział Dniach Otwartych należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte.

reklama

Francuska drukarnia Cartoffset, specjalizująca się w przetwarzaniu składanych opakowań kartonowych, zainstalowała 50 na świecie egzemplarz maszyny HP Indigo 30000. Francuzi będą wykorzystywać nowe urządzenie do produkcji opakowań żywności, napojów, lekarstw, kosmetyków i produktów przemysłowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu