Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Konkurs na najlepszą aplikację Ikonos

Konkurs na najlepszą aplikację Ikonos

Polski producent materiałów do druku wielkoformatowego, firma Ikonos z Opola, organizuje międzynarodowy „Best Application Contest”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z końcem sierpnia.

Opolska firma zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą realizację z użyciem produktów marki Ikonos. Zgłoszenia w dowolnej formie – zdjęcia, filmy, artykuły – będą przyjmowane do końca sierpnia. Dla autorów trzech najlepszych aplikacji firma Ikonos przewidziała nagrody – konsolę Sony Playstation 4, Tablet Lenovo Yoga oraz kamerę akcji GoPro Hero.

Do udziału w konkursie zachęca Paweł Stania z działu marketingu Ikonos: „Szukamy najlepszego zastosowania produktów Ikonos. Zaangażować się może każdy, kto pracuje z materiałami Ikonos. Chcemy pokazać światu, że tworzycie aplikacje piękne, nowoczesne, kreatywne czy… sprytne :) Nie ograniczamy Was ani nic nie sugerujemy. Zaskoczcie nas.”

Dodatkowe informacje o konkursie, wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie www.ikonosmedia.eu/pl/BestApplicationContest

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

O tym, że architekci na etapie wizualizacji chętnie posługują się papierowymi makietami, wiemy nie od dziś, ale czy papier może znaleźć w architekturze szersze zastosowanie? A gdyby tak... móc zamieszkać w domku z kart? Z Jerzym Łątką, architektem i projektantem pierwszego polskiego domu z papieru, który stanął w kampusie Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, rozmawia Monika Zieleniewska.

Drodzy Czytelnicy,

nowy rok ruszył pełną parą. Dopiero co pracowaliśmy nad styczniowym wydaniem na targi RemaDays, a tymczasem już startujemy z przygotowaniami do lutowego numeru „Świata DRUKU”! Będziemy pisać między innymi o rozwiązaniach sprzętowych dla działu DTP i software’owych dla drukarni, cyfrowym i offsetowym druku dziełowym, zadruku podłoży giętkich, taśmach samoprzylepnych, tekturze, a także o faktoringu i leasingu dla branży poligraficznej. Z nowym numerem pojawimy się na targach Warsaw Pack, Warsaw Book Show oraz Film Video Foto w Łodzi.

Wielkoformatowa drukarka EFI Pro 24f, która będzie prezentowana na warszawskich targach, debiutowała na SGIA Expo w Nowym Orleanie w październiku zeszłego roku. Właśnie trafia na polski rynek, gdzie jego dystrybutorem będzie opolskie Atrium Centrum Ploterowe - pierwsza firma w Europie zajmująca się jego dystrybucją.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu