Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Laureaci konkursu Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl

Laureaci konkursu Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl

Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy. Wystawcy wrześniowego FestiwalDruku.pl mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach.

O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy, jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka. W skład jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii: Jolanta Ziemniak-Ronke, redaktor naczelna „Świata DRUKU", Małgorzata Połonka, redaktor naczelna „T&P / T&P Tekstylia – Zdobienie i Promocja”, Zbigniew Grzeszczuk, członek Zarządu PIAP, Beata Pyś-Skrońska, specjalista w Polskiej Izbie Opakowań, Łukasz Łukasiewicz, redaktor portalu SIGNS.PL, Jacek Stencel, prezes Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego, prezes Drukarni PASJA, Leszek Wojtczuk, prezes Polskiej Izby Druku, Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine.
Wszystkie nagrodzone zgłoszenia można zobaczyć: TUTAJ.
FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września 2019 r. w EXPO XXI Warszawa.
Równolegle z targami dostawców mediów i maszyn odbywać się będą targi reklamy FestiwalMarketingu.pl. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn.
Bezpłatna rejestracja na targi -> KLIKNIJ TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z powodu trwającej epidemii koronawirusa została zmieniona data drugiej edycji targów PCI Days 2020 – odbędą się one w dniach 9 i 10 września br. (pierwotny termin to 4–5 czerwca br.). Miejsce – Global EXPO w Warszawie – pozostaje bez zmian, podobnie jak program imprez towarzyszących. Ważność zachowują także wszystkie dotychczasowe rejestracje.

Epson zaprezentował dwie zaawansowane i jednocześnie łatwe w użyciu drukarki fotograficzne: SureColor SC-P900 i SC-P700. Kompaktowe modele powstały z myślą głównie o profesjonalnych fotografach, jak również artystach, pracownikach studiów i laboratoriów fotograficznych, a także osobach zajmujących się tematem fotografii amatorsko lub półprofesjonalnie. Urządzenia będą dostępne w sprzedaży w Europie Zachodniej od kwietnia 2020 r., a na pozostałych rynkach regionu EMEAR od sierpnia br.

Stowarzyszenie włoskich producentów maszyn drukarskich, przetwórczych i papierniczych ACIMGA poinformowało o planowanym na 28 kwietnia br. webinarze, którego tematyka będzie poświęcona wklęsłodrukowi. Wydarzenie będzie otwarte i dostępne dla słuchaczy z całego świata, poprowadzone zostanie w dwóch językach – włoskim i angielskim.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.