Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Międzynarodowy konkurs Creative Power Awards

Międzynarodowy konkurs Creative Power Awards

Firma Antalis organizuje konkurs na najpiękniejszy projekt wydrukowany na papierze swojej marki, zrealizowany w roku 2021 lub 2022. Rywalizacja obejmująca 34 kraje skierowana jest do drukarń, producentów opakowań, wydawnictw, projektantów graficznych, agencji kreatywnych, firm tworzących markę i ich identyfikację. Czas na przesłanie projektów mija 31 maja 2022 r.

Prace zostaną przydzielone do czterech kategorii, gdzie oceniany będzie dobór papieru, wykonanie druku, jak i całościowe projekty: Report & Publishing (m.in. raporty roczne i CSR, Art books, Look books, katalogi i magazyny), Brand Identity & Stationery (materiały biurowe, identyfikacja marki, menu, notesy, itp.), Packaging & Promotional (opakowania na gadżety, plakaty, opakowania ozdobne składane i kreatywne, torby zakupowe, opakowania dekoracyjne i produktowe, zestawy promujące markę) i Mailers & Invitation (relacje prasowe, zaproszenia, materiały ślubne, kartki pocztowe i wizytowe, ulotki). Przyznane zostaną również trzy nagrody specjalne w kategoriach: Eco Conception (za ekoprojekt, w którym zostały zastosowane techniki ograniczające ślad węglowy – np. tłoczenie zamiast atramentu czy ponowne wykorzystanie matryc), The Paper Story (nagroda przyznawana za najlepszą kampanię komunikacyjną z wykorzystaniem papieru, która wygenerowała duży odzew – np. więcej rejestracji, zapytań lub wizyt) i Design for Good (za skuteczne projekty aktywizacyjne, np. plakaty informacyjne, zaproszenia charytatywne czy techniki druku ułatwiające życie osobom upośledzonym). Przewidziano także nagrodę specjalną Print Excellence, która może być przyznana wybranemu uczestnikowi (jurorzy wybiorą swoje ulubione projekty, bazując na wysokim poziomie wykonania w jednej lub kilku wymagających technikach druku).

Projekty zostaną ocenione przez znane osobistości ze świata druku i projektowania graficznego, w tym przez partnerów Antalis. W jury zasiądą eksperci branżowi od kreatywnych drukarzy po ekspertów ds. brandingu lub ESG, projektantów krojów pisma i producentów sztanc. Projekty mogą być wykonane w oparciu o najlepsze papiery, nie tylko z oferty Arjowiggins, ale także o papier makulaturowy, tekturę i wiele innych. Trzy nagrody specjalne zostaną przekazane twórcom o największym, kreatywnym potencjalne, które odpowiadają na konkretne potrzeby klienta nie tylko pod względem wykorzystania jednego kroju pisma czy unikania marnotrawienia papieru. W wydarzeniu tym chodzi również o ukazanie projektów, które zostały stworzone po to, aby zawalczyć o sprawę ważną dla danego klienta.

Zgłoszenia można dokonać na stronie konkursu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.