Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Poznaliśmy skład jury konkursu Global Flexo Innovation Awards

Poznaliśmy skład jury konkursu Global Flexo Innovation Awards

Ogłoszono skład jury tegorocznej edycji organizowanego przez firmę Miraclon konkursu Global Flexo Innovation Awards. Zasiądzie w nim osiem wpływowych osób z branży fleksograficznej i ekspertów technicznych, którzy dysponują ogromnym doświadczeniem w zakresie każdego segmentu fleksograficznego procesu tworzenia opakowań. Jak zapewnia organizator, fachowa wiedza jurorów gwarantuje rzetelną ocenę wszystkich uczestników w zakresie kreatywności, przejścia od innego procesu druku do fleksografii, wydajności procesu produkcyjnego oraz dbałości o aspekt ekologiczny druku. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu rozpocznie się we wrześniu 2020 r.

W skład niezależnego jury tegorocznego konkursu wejdą: Laurel Brunner (Wlk. Brytania), konsultant i dziennikarz firm Digital Dots, Verdigris i Spindrift; Matthew Daniels (Wlk. Brytania), kierownik ds. innowacyjności grafiki w firmie Unilever; Stefano d’Andrea (Włochy), ekspert w dziedzinie grafiki przemysłowej; Kai Lankinen (Finlandia), partner wykonawczy i współwłaściciel firmy Marvaco Ltd; Sebastian Longo (Argentyna), prezes i dyrektor zarządzający firmy Fotograbados Longo S.A; Ken McGuire (USA), pracownik naukowy w firmie Procter & Gamble; Jason Goode (Australia), kierownik ds. opakowań w firmie Reece Group; oraz dr Chip Tonkin (USA), prezes działu komunikacji graficznej w Sonoco Institute of Packaging Design & Graphics. Na czele jury stanie Christopher Horton, były starszy wiceprezes firmy Southern Graphics Systems (SGS), który zasiadał już w jury w pierwszej edycji konkursu w 2018 r.

Emma Schlotthauer, dyrektor ds. marketingu w Miraclon, komentuje: „Na globalnym rynku druku fleksograficznego jest wiele innowacyjnych firm, które wprowadzają udoskonalenia technologiczne w całym procesie produkcyjnym, nawet w tak wyjątkowych czasach, jak obecne. W firmie Miraclon tym bardziej chcemy uhonorować talent i innowacyjność w branży, która napędza druk fleksograficzny. Dlatego w tym roku organizujemy drugą edycję konkursu Global Flexo Innovations Awards, aby zaprezentować firmy, które za pomocą fleksografii poszerzają horyzonty swojej działalności. Przyznając nagrody, nie tylko je wyróżniamy i opowiadamy ich inspirujące historie, ale także komunikujemy ze sobą podobnie myślące osoby, aby tworzyć cenną ogólnoświatową sieć kontaktów. Bardzo nas cieszy możliwość wzmocnienia tej sieci za pomocą tegorocznego programu nagród. Bez niezależnego jury konkurs nie mógłby się odbyć. Z przyjemnością witamy w gronie sędziów dziewięciu jurorów, z których każdy ma bogate doświadczenie i niepowtarzalne spojrzenie na branżę. Razem mają doskonałe kwalifikacje do wskazania uczestników mających największy wpływ na cały łańcuch wartości opakowań. Chętnie poznamy ich opinię i wyłonionych zwycięzców”.

Celem zorganizowanego po raz pierwszy w 2018 r. konkursu Global Flexo Innovation Awards jest wyróżnienie firm stojących na czele transformacji branży druku fleksograficznego. Poza jakością druku i kwestiami technicznymi, które prawdopodobnie odegrają główną rolę, uczestnicy mają za zadanie zademonstrować, jak w ich autorskim podejściu druk fleksograficzny i technologia Kodak Flexcel NX zostały wykorzystane do osiągnięcia wyjątkowych wyników w całym procesie produkcyjnym, od projektu do gotowego opakowania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.