Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Przyznano Złote medale MTP targów 4Print Week i Taropak 2018

Przyznano Złote medale MTP targów 4Print Week i Taropak 2018

Znani są już laureaci konkursu o Złoty Medal MTP targów 4Print Week i Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, odbywających się dniach 1–4 października br. w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do rywalizacji zgłaszanych jest niemal 500 produktów pretendujących do miana nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Spośród tych, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, Sąd Konkursowy wyłania zwycięzców.

Złoty medal MTP targów 4Print Week w tym roku zdobył spektrometr GL Spectrolux, zgłoszony przez Zakłady Artystyczne ART Sp. z o.o., polskiego dystrybutora produktów GL Optic. Jest to precyzyjny przenośny kompaktowy miernik światła do stanowisk kontrolnych dla poligrafii. Urządzenie pozwala na dokładny i szybki pomiar ważnych parametrów oświetlenia takich jak natężenie oświetlenia i barwa, równomierność oświetlenia, temperatura barwowa, współrzędne barwy, rozkład widmowy, oddawanie barw PAR / PPFD i wiele innych.

Na targach Taropak 2018 Złote Medale otrzymały następujące produkty: DC Wrapper + owijarka DISCOVERY: system do rejestracji zdjęć palet podczas procesu owijania (DC LOG Sp. z o.o., Izipak Sp. z o.o. Sp.k.); Praktika 55 Smart: automatyczna pakowarka z wbudowanym tunelem do pakowania w folię termokurczliwą (Minipack-Torre S. p/A., Izipak Sp. z o.o. Sp.k.); STB: ręczne, akumulatorowe urządzenie do opasywania taśmami z tworzyw sztucznych (Orgapack, Transaco Group Sp. z o.o.); pionowa maszyna pakująca RM-32 ACD typu Doypack z obracaną szczęką (Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o); Logomatic 510 QTB: system etykietujący do drukowania na papierze bez materiału podkładowego (Logopak Systeme GmbH&Co., KG Logopak East Sp. z o.o.); kanister K-10 SOR z systemem Anti-Glue (Suwary S.A.); system wymienny Grawer do wytwarzania opakowań szklanych z wieloma różnymi grawerami w ramach jednej partii produkcyjnej (Klar Glass Sp. z o.o.).

Kolejnym etapem rywalizacji jest konkurs o „Złoty Medal – Wybór Konsumentów", w którym przedstawiciele branży i konsumenci oddają swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowania prowadzone są na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz za pomocą interaktywnych ekranów dotykowych w specjalnie stworzonych przestrzeniach Strefy Mistrzów, rozstrzygnięcie następuje miesiąc po zakończeniu imprezy targowej, po wcześniejszym podsumowaniu wyników głosowania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Canon poinformowała, że u europejskich klientów zainstalowano już ponad 1500 monochromatycznych systemów druku cyfrowego Océ VarioPrint 6000, a od premiery serii arkuszowych urządzeń Océ VarioPrint 6000 TITAN w sierpniu 2017 r. zrealizowano już ponad 175 zamówień.

W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.

Opolgraf to już nie tylko drukarnia dziełowa – firma wprowadziła na rynek nową markę personalizowanych notesów i planerów. Produkty są dostępne w kilku wersjach oprawy i charakteryzują się wysoką jakością druku i wykończenia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu