Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Roland DG zdobywcą nagrody EDP

Roland DG zdobywcą nagrody EDP

Firma Roland DG poinformowała, że seria jej najnowszych ploterów drukująco-tnących TrueVIS SG zdobyła prestiżową nagrodę EDP (European Digital Press) w kategorii: „Best Print & Cut Solution” (Najlepsze urządzenie drukująco-tnące). W ubiegłym roku w tej samej kategorii wyróżniono maszyny z serii TrueVIS VG.

Podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się podczas Fespy, Gillian Montanaro, dyrektor ds. marketingu EMEA, Roland DG, powiedziała: „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po raz kolejny wyróżniono nasze produkty, zwłaszcza, że obecnie bardzo wielu producentów wprowadza na rynek swoje zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania. Zdobycie tej prestiżowej nagrody potwierdza, że firma Roland utrzymuje się na pozycji lidera w tym sektorze rynku”.

Stowarzyszenie EDP (European Digital Press Association) każdego roku wybiera i nagradza wyróżniające się na rynku produkty oraz rozwiązania. Zdaniem specjalistów z branży „urządzenia z serii TrueVIS SG charakteryzują się wydajnymi silnikami do druku wyposażonymi w nowoczesne głowice, które umożliwiają wysoką wydajność produkcyjną plotera”.

Plotery drukująco-tnące TrueVIS SG umożliwiają w pełni zautomatyzowaną produkcję m.in. banerów, naklejek, różnego typu grafik umieszczanych m.in. w witrynach sklepowych, na pojazdach czy aplikacji ściennych. Technologia eko-solwentowa znacznie zwiększa możliwości zastosowania tych rozwiązań – można na nich produkować aplikacje do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych – firma Roland wyszła w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów – oferowane im urządzenia powinny charakteryzować się wielozadaniowością. Ploter charakteryzuje wysoka jakość realizowanych projektów, jego wielozadaniowość i możliwość wykorzystania do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Możliwość zweryfikowania reputacji kontrahenta na pewno chroni przed podjęciem ryzykownej współpracy. Wiarygodność potencjalnych partnerów biznesowych można dziś sprawdzić w internetowych bazach i rejestrach. Jednym z takich wykazów jest „Industry Does Not Recommend”, do którego dostęp mają tylko uczestnicy projektu Solidni w Biznesie. To również oni mają możliwość, poprzez zgłoszenie, poinformować o niesolidnym uczestniku rynku branżowego.

AeroCut to jeden z wielu modeli wycinarek firmy Uchida w ofercie Riset. Szybko i efektywne wycina, perforuje i biguje – z precyzją do 0,1 mm przy jednym przebiegu arkusza. O jej zaletach mogli przekonać klienci współpracujący np. z warszawską drukarnią ASAP, w której kilka miesięcy temu ją zainstalowano.

Drukarnia internetowa Onlineprinters poszerzyła swój park maszynowy o HP Indigo 12000. Jak mówi dr Michael Fries, CEO Onlineprinters, „powodem zakupu jest duży wzrost liczby zleceń w obszarze niskich nakładów oraz druku błyskawicznego, który produkowany jest jeszcze w tym samym dniu roboczym”. Montaż urządzenia trwał tylko trzy dni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu