Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Roland DG zdobywcą nagrody EDP

Roland DG zdobywcą nagrody EDP

Firma Roland DG poinformowała, że seria jej najnowszych ploterów drukująco-tnących TrueVIS SG zdobyła prestiżową nagrodę EDP (European Digital Press) w kategorii: „Best Print & Cut Solution” (Najlepsze urządzenie drukująco-tnące). W ubiegłym roku w tej samej kategorii wyróżniono maszyny z serii TrueVIS VG.

Podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się podczas Fespy, Gillian Montanaro, dyrektor ds. marketingu EMEA, Roland DG, powiedziała: „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po raz kolejny wyróżniono nasze produkty, zwłaszcza, że obecnie bardzo wielu producentów wprowadza na rynek swoje zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania. Zdobycie tej prestiżowej nagrody potwierdza, że firma Roland utrzymuje się na pozycji lidera w tym sektorze rynku”.

Stowarzyszenie EDP (European Digital Press Association) każdego roku wybiera i nagradza wyróżniające się na rynku produkty oraz rozwiązania. Zdaniem specjalistów z branży „urządzenia z serii TrueVIS SG charakteryzują się wydajnymi silnikami do druku wyposażonymi w nowoczesne głowice, które umożliwiają wysoką wydajność produkcyjną plotera”.

Plotery drukująco-tnące TrueVIS SG umożliwiają w pełni zautomatyzowaną produkcję m.in. banerów, naklejek, różnego typu grafik umieszczanych m.in. w witrynach sklepowych, na pojazdach czy aplikacji ściennych. Technologia eko-solwentowa znacznie zwiększa możliwości zastosowania tych rozwiązań – można na nich produkować aplikacje do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych – firma Roland wyszła w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów – oferowane im urządzenia powinny charakteryzować się wielozadaniowością. Ploter charakteryzuje wysoka jakość realizowanych projektów, jego wielozadaniowość i możliwość wykorzystania do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu