Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Roland DG zdobywcą nagrody EDP

Roland DG zdobywcą nagrody EDP

Firma Roland DG poinformowała, że seria jej najnowszych ploterów drukująco-tnących TrueVIS SG zdobyła prestiżową nagrodę EDP (European Digital Press) w kategorii: „Best Print & Cut Solution” (Najlepsze urządzenie drukująco-tnące). W ubiegłym roku w tej samej kategorii wyróżniono maszyny z serii TrueVIS VG.

Podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się podczas Fespy, Gillian Montanaro, dyrektor ds. marketingu EMEA, Roland DG, powiedziała: „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po raz kolejny wyróżniono nasze produkty, zwłaszcza, że obecnie bardzo wielu producentów wprowadza na rynek swoje zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania. Zdobycie tej prestiżowej nagrody potwierdza, że firma Roland utrzymuje się na pozycji lidera w tym sektorze rynku”.

Stowarzyszenie EDP (European Digital Press Association) każdego roku wybiera i nagradza wyróżniające się na rynku produkty oraz rozwiązania. Zdaniem specjalistów z branży „urządzenia z serii TrueVIS SG charakteryzują się wydajnymi silnikami do druku wyposażonymi w nowoczesne głowice, które umożliwiają wysoką wydajność produkcyjną plotera”.

Plotery drukująco-tnące TrueVIS SG umożliwiają w pełni zautomatyzowaną produkcję m.in. banerów, naklejek, różnego typu grafik umieszczanych m.in. w witrynach sklepowych, na pojazdach czy aplikacji ściennych. Technologia eko-solwentowa znacznie zwiększa możliwości zastosowania tych rozwiązań – można na nich produkować aplikacje do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych – firma Roland wyszła w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów – oferowane im urządzenia powinny charakteryzować się wielozadaniowością. Ploter charakteryzuje wysoka jakość realizowanych projektów, jego wielozadaniowość i możliwość wykorzystania do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

reklama

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu