TB Paka dla Dzieciaka

Producent alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, sprzedawanych pod marką własną TB Print – AB SA – nawiązał współpracę z Fundacją Mam Marzenie. Pierwsza wspólnie przeprowadzona akcja bożonarodzeniowa – TB Paka dla Dzieciaka już się odbyła.

„To już druga edycja TB Paki w spółce AB – mówi Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy i członek zarządu AB SA. – W zeszłym roku wraz z naszymi klientami ufundowaliśmy świąteczne paczki wychowankom Domu Dziecka w Bierutowie. Nasz autorski pomysł bardzo się spodobał, więc postanowiliśmy zintensyfikować działania – stąd współpraca z Fundacją Mam Marzenie. Po latach pracy wiemy jedno, nic na świecie nie zastąpi uśmiechu dziecka, któremu spełniają się najskrytsze marzenia, dlatego zrobimy wszystko, żeby tych uśmiechów było jak najwięcej”.
Klienci, którzy zakupili do 23 grudnia 2011 roku produkty TB Print o wartości co najmniej 500 zł netto na jednej fakturze, ufundowali świąteczną paczkę dzieciom cierpiącym na choroby zagrażające ich życiu oraz dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej – podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. Każdy z klientów TB Print miał zostać sponsorem dziecięcego uśmiechu.
„Jesteśmy ogromnie wdzięczni spółce AB za wsparcie Fundacji. Bardzo cieszy nas zaangażowanie firmy w działania na rzecz najmłodszych – komentuje Anna Żórawska, prezes zarządu Fundacji Mam Marzenie. TB Paka dla Dzieciaka to dopiero początek naszej owocnej współpracy i mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się spełnić marzenia tych maluchów”.
Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku. Od początku swojej działalności udało się spełnić w sumie ponad 3000 marzeń chorych dzieci.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.