Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Trzecia edycja Konkursu Poligraficznego PW

Trzecia edycja Konkursu Poligraficznego PW

Fot. Biuro Rektora PW

Zakład Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej organizuje III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich, który realizowany będzie przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Laureaci i wyróżnieni finaliści, łącznie do 20 osób, uzyskają uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia na Wydziale Inżynierii Produkcji PW poza normalną procedurą konkursową. Uprawnienia te obowiązują w roku uzyskania świadectwa dojrzałości i będą realizowane od roku akademickiego 2019/2020.

„Świat DRUKU” jest patronem medialnym tej cieszącej się rosnącą z roku na rok popularnością inicjatywy. Jej celem jest zwiększenie zainteresowania uczniów zagadnieniami nowoczesnej poligrafii oraz integracja poligraficznego środowiska nauczycielskiego i akademickiego.

Pierwsze 2 etapy konkursu realizowane będą za pośrednictwem strony internetowej https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl, gdzie dostępny jest także regulamin.

Poniżej znajdą Państwo harmonogram konkursu: rozpoczęcie pierwszych dwóch etapów konkursowych nastąpi 15 listopada 2018 r. o godz. 12.00, zaś ich zakończenie – 15 grudnia 2018 r. o godz. 24.00. Etap finałowy rozpocznie się 15 marca 2019 r. o godzinie 12.00 w Gmachu Zakładu Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej przy ul. Konwiktorskiej 2 w Warszawie.

Osoby zakwalifikowane do finału zostaną do 15 stycznia 2019 r. zaproszone do wzięcia w nim udziału za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Możliwy jest również kontakt telefoniczny (numery: 22 831 09 53, 22 635 59 13, 22 234 33 66) lub e-mailowy sip@wip.pw.edu.pl z sekretariatem Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii. Dane kontaktowe widoczne są także na stronie https://www.wip.pw.edu.pl/poligrafia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu