Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / World Corrugated Awards 2019

World Corrugated Awards 2019

Reed Exhibitions, firma przygotowująca targi SinoCorrugated, które w tym roku odbędą się w Szanghaju w dniach 8–11 kwietnia, w ramach tego wydarzenia organizuje także coroczny konkurs World Corrugated Awards. Ma on na celu wyłonienie innowacyjnego projektu, programu lub inicjatywy mającej na względzie odpowiedzialność społeczną w danym roku i nagrodzenie osób i zespołów z branży tektury falistej, które wniosły znaczący wkład w jej rozwój.

Konkurs ma zasięg międzynarodowy i jest wspierany przez wiele wpływowych stowarzyszeń branżowych i globalne marki użytkowników końcowych. Stanowi także globalną platformę komunikacyjną dla specjalistów z branży tektury falistej. Przyjmowanie zgłoszeń zakończono z końcem stycznia 2019 r. W lutym w wyniku otwartego głosowania online wyłoniono po trzech finalistów w każdej z kategorii. Spośród nich profesjonalne jury wybierze zwycięzców. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 kwietnia 2019 r. podczas targów SinoCorrugated.

Nagrody World Corrugated Awards są podzielone na trzy kategorie (w sumie osiem nagród): Innowacje (w tym podkategorie: innowacyjny projekt opakowania kartonowego, nowość w produkcji materiałów opakowaniowych oraz innowacyjność aplikacji), Zarządzanie przedsiębiorstwem (w tym podkategorie: zarządzanie ryzykiem i kontrolą, planowanie inwestycji i zakładu fabrycznego, nagroda dla najlepszego managera-sukcesora) i Wartość społeczna (nagroda za wkład w ochronę środowiska oraz za propagowanie humanizmu w przemyśle).

Według najnowszego raportu Smithers Pira, rynek opakowań z tektury falistej do roku 2023 zwiększy się do 300 mld. dolarów, a roczna stopa wzrostu r/r wyniosła około 3,7%. Oprócz tradycyjnej ochrony towarów i systemów POS / POP, także produkty E-Commerce stały się siłą napędową tej branży. Musi ona więc odpowiednio reagować na rosnące zapotrzebowanie na bardziej złożone opakowania. Dlatego coraz bardziej potrzebne są rozwiązania wspierające ten rynek z zakresu nie tylko technologii, materiałów i projektowania, ale także zarządzania cyklem produkcyjnym i całym przedsiębiorstwem. Konkurs World Corrugated Awards, skupiający zarówno stowarzyszenia jak i przedsiębiorców i projektantów działających na tym polu w różnych krajach, jest jednym z elementów skutecznej promocji i rozwoju branży tektury falistej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu