Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / World Corrugated Awards 2019

World Corrugated Awards 2019

Reed Exhibitions, firma przygotowująca targi SinoCorrugated, które w tym roku odbędą się w Szanghaju w dniach 8–11 kwietnia, w ramach tego wydarzenia organizuje także coroczny konkurs World Corrugated Awards. Ma on na celu wyłonienie innowacyjnego projektu, programu lub inicjatywy mającej na względzie odpowiedzialność społeczną w danym roku i nagrodzenie osób i zespołów z branży tektury falistej, które wniosły znaczący wkład w jej rozwój.

Konkurs ma zasięg międzynarodowy i jest wspierany przez wiele wpływowych stowarzyszeń branżowych i globalne marki użytkowników końcowych. Stanowi także globalną platformę komunikacyjną dla specjalistów z branży tektury falistej. Przyjmowanie zgłoszeń zakończono z końcem stycznia 2019 r. W lutym w wyniku otwartego głosowania online wyłoniono po trzech finalistów w każdej z kategorii. Spośród nich profesjonalne jury wybierze zwycięzców. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 kwietnia 2019 r. podczas targów SinoCorrugated.

Nagrody World Corrugated Awards są podzielone na trzy kategorie (w sumie osiem nagród): Innowacje (w tym podkategorie: innowacyjny projekt opakowania kartonowego, nowość w produkcji materiałów opakowaniowych oraz innowacyjność aplikacji), Zarządzanie przedsiębiorstwem (w tym podkategorie: zarządzanie ryzykiem i kontrolą, planowanie inwestycji i zakładu fabrycznego, nagroda dla najlepszego managera-sukcesora) i Wartość społeczna (nagroda za wkład w ochronę środowiska oraz za propagowanie humanizmu w przemyśle).

Według najnowszego raportu Smithers Pira, rynek opakowań z tektury falistej do roku 2023 zwiększy się do 300 mld. dolarów, a roczna stopa wzrostu r/r wyniosła około 3,7%. Oprócz tradycyjnej ochrony towarów i systemów POS / POP, także produkty E-Commerce stały się siłą napędową tej branży. Musi ona więc odpowiednio reagować na rosnące zapotrzebowanie na bardziej złożone opakowania. Dlatego coraz bardziej potrzebne są rozwiązania wspierające ten rynek z zakresu nie tylko technologii, materiałów i projektowania, ale także zarządzania cyklem produkcyjnym i całym przedsiębiorstwem. Konkurs World Corrugated Awards, skupiający zarówno stowarzyszenia jak i przedsiębiorców i projektantów działających na tym polu w różnych krajach, jest jednym z elementów skutecznej promocji i rozwoju branży tektury falistej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Fotopolimerowe płyty FTH Digital to nowy członek rodziny fleksograficznych form drukowych o płaskich wierzchołkach firmy Flint Group. Są to płyty wymywane rozpuszczalnikiem, opracowane z myślą o drukowaniu opakowań giętkich.

MainPad to tablety od firmy manroland Goss web systems (MGWS) służących jako wsparcie w czynnościach serwisowych i konserwacyjnych maszyn drukujących. Ich stosowanie ma zapewnić wygodę w bieżącej obsłudze maszyn i wpłynąć na skrócenie czasu ich przestojów. Pierwsze MainPady trafiły do wiedeńskiej firmy Herold Druck oraz Mayer & Söhne Druck und Mediengruppe z niemieckiego Aichach. Mają one wbudowane oprogramowanie, które umożliwia pracownikom działów utrzymania ruchu rozwiązywanie problemów z maszyną bezpośrednio przy niej, z tabletem w ręce.

W ofercie czeskiej firmy Toray Graphics pojawiły się negatywowe płyty Imprima LJ przeznaczone do drukowania techniką bezwodnego druku offsetowego. Umożliwiają one drukowanie w rozdzielczości do 175 dpi, a ich czułość to 830 nanometrów. Jest to wartość odpowiednia do produkcji etykiet, ale płyty te mają również inne zastosowania, np. zadruk płyt kompaktowych, kart lojalnościowych i materiałów niechłonnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu