Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Wyróżnienia dla urządzeń Sharp

Wyróżnienia dla urządzeń Sharp

Klienci decydujący się na zakup cyfrowej kopiarki, oczekują bogatego wyposażenia znanego z profesjonalnych urządzeń, atrakcyjnej ceny i kompaktowych wymiarów, które umożliwią użytkowanie urządzenia w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.

Z raportu przygotowanego przez IDC wynika, że do 2020 roku około 85% urządzeń biurowych A3 kupionych w Europie będzie przystosowane do druku w kolorze. Do rosnącej popularności urządzeń kolorowych przyczyniają się malejące koszty ich eksploatacji, a także wzrost oczekiwań użytkowników. Reakcją firmy Sharp na zmieniające się trendy w segmencie urządzeń biurowych jest rozszerzenie oferty o kolejne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne z serii MX.
Organizacja Buyers Laboratory Inc przyznaje co roku indywidualne nagrody “Pick” dla urządzeń najlepszych w swoich kategoriach. Zwycięskie urządzenia wyłaniane są w trakcie dwumiesięcznych testów. W ostatnim czasie nagrodę BLI “Pick” przyznano urządzeniom Sharp MX-3050N (w kategorii urządzeń kolorowych A3 segmentu podstawowego o prędkości 21-30 str./min.) oraz Sharp MX-3070N (w kategorii urzadzeń kolorowych A3 o prędości 21-30 str./min.).
Ostatnio wprowadzona na rynek seria MX obejmuje trzynaście urządzeń wielofunkcyjnych o prędkości od 30 do 60 str./min, oferujących uniwersalne zarządzanie przepływem dokumentów i łatwe w obsłudze funkcje, wspólne dla całej serii. Wszystkie modele wyposażono w uproszczony interfejs użytkownika, dostępny na łatwym w obsłudze panelu dotykowym LCD o przekątnej 11.1 cala oraz funkcję druku podążającego. Model MX-3070N wyposażono w dodatkowe funkcje, takie jak łączność z siecią bezprzewodową WiFi, funkcję rozpoznawania tekstów (OCR) oraz integrację z chmurą, co umożliwia użytkownikom drukowanie dokumentów z urządzeń mobilnych i korzystanie z platformy zaawansowanych rozwiązań do zarządzania dokumentami. Dla skrócenia czasu oczekiwania na powrót urządzenia ze stanu uśpienia, model MX-3070N wyposażono w czujnik ruchu.
Szymon Trela Product Manager, Sharp Electronics CEE: “Z informacji od klientów wiemy, że takie funkcje jak krótszy czas wybudzania i wysokiej jakości druk w kolorze gwarantują optymalną produktywność w szerszej gamie zadań. Naszym głównym celem jest zapewnianie firmom niezawodnych urządzeń, które gwarantują wyjątkową wydajność przy jednoczesnej uniwersalności i możliwości dostosowania do zmieniających się potrzeb biura. Jesteśmy dumni, że wszechstronność naszych urządzeń została teraz oficjalnie doceniona przez laboratoria BLI”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

reklama

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu