Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Firma Xaar, specjalizująca się w technologii druku przemysłowego inkjet, uzyskała po raz trzeci nagrodę zakładu produkcyjnego roku (Manufacturing Site of the Year), przyznawaną przez TechWorks (dawny Światowy Instytut Mikroelektroniki).

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród TechWorks, odbywającej się 21 listopada na londyńskim półwyspie Greenwich, uhonorowano najważniejsze tegoroczne innowacje w dziedzinie elektroniki, opracowane przez osoby i firmy z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tegoroczna edycja była siedemnastą w dziejach dorocznego konkursu TechWorks Awards, odbywającego się od 2001 roku.

Nagrodę dla zakładu produkcyjnego roku dla firmy Xaar przekazał dziennikarz BBC, Rory Cellan-Jones, który pochwalił wybitną wydajność firmy w roku 2017 oraz wskazał Xaar jako przykład wzorowego partnera dla innych firm.

O przyznaniu nagrody zdecydował niezależny zespół ekspertów, którego największe uznanie wzbudziło zaangażowanie Xaar w systematyczną poprawę wydajności poprzez ciągłe doskonalenie, opracowywanie nowych technologii i dążenie do optymalizacji kosztów.

Doug Edwards, CEO, Xaar: „Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody po raz kolejny. Stanowi ona dowód uznania dla ciężkiej pracy wielu osób i zespołów w strukturze Xaar, wykonanej w dążeniu do zwiększenia naszej sprawności i elastyczności w zaspokajaniu zmieniających się oczekiwań klientów oraz realizacji celów, które wyznaczyliśmy sobie na 2020 rok”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

O tym, że architekci na etapie wizualizacji chętnie posługują się papierowymi makietami, wiemy nie od dziś, ale czy papier może znaleźć w architekturze szersze zastosowanie? A gdyby tak... móc zamieszkać w domku z kart? Z Jerzym Łątką, architektem i projektantem pierwszego polskiego domu z papieru, który stanął w kampusie Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, rozmawia Monika Zieleniewska.

Drodzy Czytelnicy,

nowy rok ruszył pełną parą. Dopiero co pracowaliśmy nad styczniowym wydaniem na targi RemaDays, a tymczasem już startujemy z przygotowaniami do lutowego numeru „Świata DRUKU”! Będziemy pisać między innymi o rozwiązaniach sprzętowych dla działu DTP i software’owych dla drukarni, cyfrowym i offsetowym druku dziełowym, zadruku podłoży giętkich, taśmach samoprzylepnych, tekturze, a także o faktoringu i leasingu dla branży poligraficznej. Z nowym numerem pojawimy się na targach Warsaw Pack, Warsaw Book Show oraz Film Video Foto w Łodzi.

Wielkoformatowa drukarka EFI Pro 24f, która będzie prezentowana na warszawskich targach, debiutowała na SGIA Expo w Nowym Orleanie w październiku zeszłego roku. Właśnie trafia na polski rynek, gdzie jego dystrybutorem będzie opolskie Atrium Centrum Ploterowe - pierwsza firma w Europie zajmująca się jego dystrybucją.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu