Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Firma Xaar, specjalizująca się w technologii druku przemysłowego inkjet, uzyskała po raz trzeci nagrodę zakładu produkcyjnego roku (Manufacturing Site of the Year), przyznawaną przez TechWorks (dawny Światowy Instytut Mikroelektroniki).

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród TechWorks, odbywającej się 21 listopada na londyńskim półwyspie Greenwich, uhonorowano najważniejsze tegoroczne innowacje w dziedzinie elektroniki, opracowane przez osoby i firmy z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tegoroczna edycja była siedemnastą w dziejach dorocznego konkursu TechWorks Awards, odbywającego się od 2001 roku.

Nagrodę dla zakładu produkcyjnego roku dla firmy Xaar przekazał dziennikarz BBC, Rory Cellan-Jones, który pochwalił wybitną wydajność firmy w roku 2017 oraz wskazał Xaar jako przykład wzorowego partnera dla innych firm.

O przyznaniu nagrody zdecydował niezależny zespół ekspertów, którego największe uznanie wzbudziło zaangażowanie Xaar w systematyczną poprawę wydajności poprzez ciągłe doskonalenie, opracowywanie nowych technologii i dążenie do optymalizacji kosztów.

Doug Edwards, CEO, Xaar: „Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody po raz kolejny. Stanowi ona dowód uznania dla ciężkiej pracy wielu osób i zespołów w strukturze Xaar, wykonanej w dążeniu do zwiększenia naszej sprawności i elastyczności w zaspokajaniu zmieniających się oczekiwań klientów oraz realizacji celów, które wyznaczyliśmy sobie na 2020 rok”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu