Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Firma Xaar, specjalizująca się w technologii druku przemysłowego inkjet, uzyskała po raz trzeci nagrodę zakładu produkcyjnego roku (Manufacturing Site of the Year), przyznawaną przez TechWorks (dawny Światowy Instytut Mikroelektroniki).

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród TechWorks, odbywającej się 21 listopada na londyńskim półwyspie Greenwich, uhonorowano najważniejsze tegoroczne innowacje w dziedzinie elektroniki, opracowane przez osoby i firmy z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tegoroczna edycja była siedemnastą w dziejach dorocznego konkursu TechWorks Awards, odbywającego się od 2001 roku.

Nagrodę dla zakładu produkcyjnego roku dla firmy Xaar przekazał dziennikarz BBC, Rory Cellan-Jones, który pochwalił wybitną wydajność firmy w roku 2017 oraz wskazał Xaar jako przykład wzorowego partnera dla innych firm.

O przyznaniu nagrody zdecydował niezależny zespół ekspertów, którego największe uznanie wzbudziło zaangażowanie Xaar w systematyczną poprawę wydajności poprzez ciągłe doskonalenie, opracowywanie nowych technologii i dążenie do optymalizacji kosztów.

Doug Edwards, CEO, Xaar: „Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody po raz kolejny. Stanowi ona dowód uznania dla ciężkiej pracy wielu osób i zespołów w strukturze Xaar, wykonanej w dążeniu do zwiększenia naszej sprawności i elastyczności w zaspokajaniu zmieniających się oczekiwań klientów oraz realizacji celów, które wyznaczyliśmy sobie na 2020 rok”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu