Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Xaar trzeci raz nagrodzony przez TechWorks

Firma Xaar, specjalizująca się w technologii druku przemysłowego inkjet, uzyskała po raz trzeci nagrodę zakładu produkcyjnego roku (Manufacturing Site of the Year), przyznawaną przez TechWorks (dawny Światowy Instytut Mikroelektroniki).

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród TechWorks, odbywającej się 21 listopada na londyńskim półwyspie Greenwich, uhonorowano najważniejsze tegoroczne innowacje w dziedzinie elektroniki, opracowane przez osoby i firmy z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tegoroczna edycja była siedemnastą w dziejach dorocznego konkursu TechWorks Awards, odbywającego się od 2001 roku.

Nagrodę dla zakładu produkcyjnego roku dla firmy Xaar przekazał dziennikarz BBC, Rory Cellan-Jones, który pochwalił wybitną wydajność firmy w roku 2017 oraz wskazał Xaar jako przykład wzorowego partnera dla innych firm.

O przyznaniu nagrody zdecydował niezależny zespół ekspertów, którego największe uznanie wzbudziło zaangażowanie Xaar w systematyczną poprawę wydajności poprzez ciągłe doskonalenie, opracowywanie nowych technologii i dążenie do optymalizacji kosztów.

Doug Edwards, CEO, Xaar: „Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody po raz kolejny. Stanowi ona dowód uznania dla ciężkiej pracy wielu osób i zespołów w strukturze Xaar, wykonanej w dążeniu do zwiększenia naszej sprawności i elastyczności w zaspokajaniu zmieniających się oczekiwań klientów oraz realizacji celów, które wyznaczyliśmy sobie na 2020 rok”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu