Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Znamy zwycięzcę konkursu Roland Hero 2018

Znamy zwycięzcę konkursu Roland Hero 2018

Firma Roland DG ogłosiła zwycięzców konkursu Roland Hero 2018 na najciekawsze historie użytkowników rozwiązań tej marki z całego regionu EMEA. Nagrodzono trzech finalistów, przyznano także specjalne wyróżnienie. Główną nagrodę otrzymała brytyjska firma odzieżowa Peak UK.

Konkurs ma na celu odzwierciedlenie różnorodności branży, promowanie przedsiębiorczości, kreatywności i osiągnięć wszystkich osób i firm związanych z marką Roland. Członkami jury są: Christian Duyckaerts – prezes FESPA, Beth Kempton – bestsellerowa autorka i wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca oraz Gillian Montanaro – dyrektor ds. marketingu w Roland DG EMEA. Sędziowie oceniali przesłane historie biorąc pod uwagę przede wszystkim ich kreatywność, innowację, przedsiębiorczość i inspirację.

Peak UK specjalizuje się w produkcji odzieży dla kajakarzy, także dla olimpijskich medalistów. Firma z siedzibą w Derwent Valley (Derbyshire) wytwarza swoje produkty przy użyciu drukarki Roland Texart i sprzedaje je do wielu krajów świata. „Pete Astles z Peak UK jest zdeterminowany, skoncentrowany i pełen pasji, aby ulepszać sport, który bardzo lubi. Jego historia naprawdę miała wszystko”– powiedziała Gillian Montanaro. Wtórowała jej Beth Kempton: „Peak UK pokazuje, że istnieje wiele sposobów, aby przyczynić się do osiągnięcia celu – medal olimpijski to zasługa nie tylko osoby na podium. Ich praca jest inspiracją dla młodych ludzi”. Pete Astles w nagrodę otrzymał podróż – kierunek może wybrać spomiędzy Tajlandii, Islandii i Florydy. Pozostałe nagrody otrzymali przedstawiciele firm: Gemanco Design z Włoch, Lieuwe Boards z Holandii, Nutmeg Studio z Wielkiej Brytanii i In Your Face z Wysp Kanaryjskich.

Bliższe informacje oraz dotychczas przesłane historie z wielu branż i krajów znajdują się na stronie internetowej www.rolandhero.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu