Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Znamy zwycięzcę konkursu Roland Hero 2018

Znamy zwycięzcę konkursu Roland Hero 2018

Firma Roland DG ogłosiła zwycięzców konkursu Roland Hero 2018 na najciekawsze historie użytkowników rozwiązań tej marki z całego regionu EMEA. Nagrodzono trzech finalistów, przyznano także specjalne wyróżnienie. Główną nagrodę otrzymała brytyjska firma odzieżowa Peak UK.

Konkurs ma na celu odzwierciedlenie różnorodności branży, promowanie przedsiębiorczości, kreatywności i osiągnięć wszystkich osób i firm związanych z marką Roland. Członkami jury są: Christian Duyckaerts – prezes FESPA, Beth Kempton – bestsellerowa autorka i wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca oraz Gillian Montanaro – dyrektor ds. marketingu w Roland DG EMEA. Sędziowie oceniali przesłane historie biorąc pod uwagę przede wszystkim ich kreatywność, innowację, przedsiębiorczość i inspirację.

Peak UK specjalizuje się w produkcji odzieży dla kajakarzy, także dla olimpijskich medalistów. Firma z siedzibą w Derwent Valley (Derbyshire) wytwarza swoje produkty przy użyciu drukarki Roland Texart i sprzedaje je do wielu krajów świata. „Pete Astles z Peak UK jest zdeterminowany, skoncentrowany i pełen pasji, aby ulepszać sport, który bardzo lubi. Jego historia naprawdę miała wszystko”– powiedziała Gillian Montanaro. Wtórowała jej Beth Kempton: „Peak UK pokazuje, że istnieje wiele sposobów, aby przyczynić się do osiągnięcia celu – medal olimpijski to zasługa nie tylko osoby na podium. Ich praca jest inspiracją dla młodych ludzi”. Pete Astles w nagrodę otrzymał podróż – kierunek może wybrać spomiędzy Tajlandii, Islandii i Florydy. Pozostałe nagrody otrzymali przedstawiciele firm: Gemanco Design z Włoch, Lieuwe Boards z Holandii, Nutmeg Studio z Wielkiej Brytanii i In Your Face z Wysp Kanaryjskich.

Bliższe informacje oraz dotychczas przesłane historie z wielu branż i krajów znajdują się na stronie internetowej www.rolandhero.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu