Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Znamy zwycięzcę konkursu Roland Hero 2018

Znamy zwycięzcę konkursu Roland Hero 2018

Firma Roland DG ogłosiła zwycięzców konkursu Roland Hero 2018 na najciekawsze historie użytkowników rozwiązań tej marki z całego regionu EMEA. Nagrodzono trzech finalistów, przyznano także specjalne wyróżnienie. Główną nagrodę otrzymała brytyjska firma odzieżowa Peak UK.

Konkurs ma na celu odzwierciedlenie różnorodności branży, promowanie przedsiębiorczości, kreatywności i osiągnięć wszystkich osób i firm związanych z marką Roland. Członkami jury są: Christian Duyckaerts – prezes FESPA, Beth Kempton – bestsellerowa autorka i wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca oraz Gillian Montanaro – dyrektor ds. marketingu w Roland DG EMEA. Sędziowie oceniali przesłane historie biorąc pod uwagę przede wszystkim ich kreatywność, innowację, przedsiębiorczość i inspirację.

Peak UK specjalizuje się w produkcji odzieży dla kajakarzy, także dla olimpijskich medalistów. Firma z siedzibą w Derwent Valley (Derbyshire) wytwarza swoje produkty przy użyciu drukarki Roland Texart i sprzedaje je do wielu krajów świata. „Pete Astles z Peak UK jest zdeterminowany, skoncentrowany i pełen pasji, aby ulepszać sport, który bardzo lubi. Jego historia naprawdę miała wszystko”– powiedziała Gillian Montanaro. Wtórowała jej Beth Kempton: „Peak UK pokazuje, że istnieje wiele sposobów, aby przyczynić się do osiągnięcia celu – medal olimpijski to zasługa nie tylko osoby na podium. Ich praca jest inspiracją dla młodych ludzi”. Pete Astles w nagrodę otrzymał podróż – kierunek może wybrać spomiędzy Tajlandii, Islandii i Florydy. Pozostałe nagrody otrzymali przedstawiciele firm: Gemanco Design z Włoch, Lieuwe Boards z Holandii, Nutmeg Studio z Wielkiej Brytanii i In Your Face z Wysp Kanaryjskich.

Bliższe informacje oraz dotychczas przesłane historie z wielu branż i krajów znajdują się na stronie internetowej www.rolandhero.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem z Państwa strony zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do katalogu „Poligrafia na polskim rynku”. Zapraszamy Państwa do zaprezentowania oferty swojej firmy oraz zaktualizowania poligraficznej mapy Polski.
Katalog 2019 to specjalny dodatek do wydania lipcowo-sierpniowego miesięcznika „Świat DRUKU”, który trafi do rąk jego prenumeratorów, jak również będzie dystrybuowany w dodatkowej docelowej wysyłce do wybranych drukarń i agencji reklamowych. Będzie także towarzyszył naszej branży na targach i konferencjach Akademii Wiedzy aż do wyczerpania się nakładu. Planowany nakład katalogu „Poligrafia na polskim rynku” to 4 tys. egzemplarzy. Ten drukowany informator będzie podzielony na kategorie, zawierający wpisy teleadresowe firm związanych z branżą poligraficzną i branżami pokrewnymi: papierniczą, opakowaniową i wydawniczą.

W Barcelonie powstało Centrum Doskonałości Druku 3D i Produkcji Addytywnej firmy HP – największe na świecie i najbardziej zaawansowane centrum badań i rozwoju pracujące nad technologiami wspierającymi 4. rewolucję przemysłową. Na powierzchni 14 tys. m2 nad udoskonaleniem współczesnych procesów produkcyjnych pracować będą eksperci w dziedzinie druku 3D, wytwarzania addytywnego, inżynierii systemowej, analizy danych, oprogramowania, materiałoznawstwa, projektowania czy aplikacji.

Scodix, dostawca rozwiązań z zakresu udoskonaleń cyfrowych w przemyśle poligraficznym, wprowadza na rynek nowe oprogramowanie – Scodix Studio W2P. Oferuje ono elastyczne połączenie wszystkich głównych istniejących już projektów web-to-print i automatyzację nawet najbardziej wymagających zadań z tego zakresu. Dzięki znacznemu wzrostowi wartości, możliwemu dzięki uszlachetnionym cyfrowo produktom, oprogramowanie otwiera nowe możliwości generowania zysku w sektorze druku na żądanie zarówno w sektorze B2B, jak i B2C.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu