Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal

Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal

Organizator FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl, który odbędzie się w dn. 15–16 września 2021 r. w warszawskim EXPO XXI, podał wyniki towarzyszącego wydarzeniu konkursu o Złoty Medal. Jego celem jest wyróżnienie innowacyjnych produktów, maszyn i oprogramowania, jakie firmy będą prezentować podczas targów.

O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka. Wszystkie nagrodzone zgłoszenia można zobaczyć TUTAJ.
W skład jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii: Ewa Woch (wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.), Jolanta Ziemniak-Ronke (redaktor naczelna miesięcznika „Świat DRUKU”), Beata Pyś-Skrońska (zastępca dyrektora Polskiej Izby Opakowań), Mirosław Pawliński (redaktor naczelny „Świata Poligrafii”), Łukasz Łukasiewicz (redaktor naczelny portalu Signs.pl), Jacek Stencel (prezes Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego) oraz Robert Załupski (dyrektor generalny OOH magazine – organizatora wydarzenia i konkursu).
Targom FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – publikacji o rynku poligrafii reklamowej oraz opakowań i druku etykiet, wraz z katalogiem targowym. Po raz 13. odbędzie się również konkurs na najlepsze display’e reklamowe. Podczas wydarzenia profesjonalne jury wybierze najlepsze POS-y w 14 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Display’e kartonowe, Motoryzacja, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS Event, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i Pets POS. W tegorocznej edycji nie było zgłoszeń w kategoriach: Elektronika, Display’e naladowe, Finanse, Farmacja. POS, który otrzyma największą liczbę punktów od jury, zostanie wyróżniony nagrodą Grand Prix.
W gronie jurorów konkursu POS Stars 2021 znaleźli się: Karolina Karolczak (Sodexo Benefits and Rewards Services Polska), Andrzej Zdanowski (doświadczony praktyk, trener biznesu, autor książek), Anna Hacuś (agencja PR BeSpoke PR), Łukasz Gumowski Creative Partner (agencja Plej), Łukasz Murawski (doradca, wykładowca, autor), Maciej Tyran (38 Content Communication).
Szczegółowe informacje o targach oraz formularz do bezpłatnej rejestracji na stronie festiwaldruku.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.