Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Zostań gościem Strefy Sztuki podczas targów Film Video Foto

Zostań gościem Strefy Sztuki podczas targów Film Video Foto

Targi Film Video Foto, które odbędą się 12–14 kwietnia br. w Łodzi, po raz drugi ogłaszają otwarty nabór prac fotograficznych do Strefy Sztuki, jej motywem przewodnim będzie młoda polska fotografia.

Strefa Sztuki to organizowany podczas targów trzydniowy cykl spotkań z fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością. Jest to niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery, i zainspirować się (być może) nieznanymi szerokiej publiczności, a jednocześnie ciekawymi polskimi cyklami fotograficznymi.

Młoda Polska Fotografia prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów. W ubiegłym roku w ramach tego panelu gościliśmy Aleksandrę Wysokińską, Macieja Dziekana, Łukasza Choję i Artura Jastrzębskiego.

Aby zostać gościem wydarzenia i zaprezentować swój dorobek artystyczny szerokiej publiczności, należy wysłać spakowane prace na adres mailowy weronika.wisniewska@makis.pl w formacie *.zip lub *.rar (jeśli załącznik przekracza 25 MB, trzeba to zrobić przez WeTransfer). W zgłoszeniu może się znaleźć maksymalnie 10 plików w formacie *.jpg, 300 dpi, o wysokości 20 cm. Tytuł maila oraz archiwum (*.zip, *.rar) powinien brzmieć: STREFA SZTUKI 2017 - ImięNazwisko_zgłoszenie. Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego), krótkim biogramem autora (*.docx) oraz linkiem do portfolio i numerem telefonu.

Termin nadsyłania prac mija 9 marca 2018 r.

Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane do publicznej informacji do 20 marca 2018 r.

Regulamin

Fot. Łukasz Choja

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Niektórzy przepowiadali, że drukowanych książek nie będzie, tymczasem obserwujemy, że nie brakuje ich na rynku, a wydawcy wspólnie z drukarniami dziełowymi zaskakują czytelników nowymi pomysłami na uatrakcyjnienie odbioru treści, których realizacja jest możliwa dzięki nowoczesnym technologiom. Jak się okazuje, mimo mniejszych nakładów publikacji liczba i różnorodność tytułów wciąż rośnie, a wielbiciele tradycyjnych książek nadal po nie sięgają. Z tym większą przyjemnością Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator wydarzeń branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na konferencję „Święto Książki”, która odbędzie się 21 marca 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Nimbus, mieszczącym się przy Al. Jerozolimskich 98 w Warszawie.

Trzecie w tym roku wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o nadchodzących targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), na których będzie ono dystrybuowane. Tematami przewodnimi będą: innowacyjne opakowania i etykiety (m.in. IML, shrink sleeve, booklet, peel-of, twin feeder, z kodem RFID); maszyny i urządzenia do produkcji opakowań; innowacyjne uszlachetnianie opakowań; znakowanie opakowań; kontrola jakości ich produkcji; systemy gospodarowania odpadami.

Podczas właśnie zakończonych targów RemaDays 2019, które odbyły się w Nadarzynie w dniach 13–15 lutego, firma SoftPlast dostarczająca urządzenia i akcesoria do produkcji plandek, namiotów, banerów i rolet okiennych, na swoim stoisku pokazała m.in. kilka rodzajów zgrzewarek oraz system domingowy UV Flexadome do produkcji etykiet i naklejek z efektem 3D.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu