Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Zostań gościem Strefy Sztuki podczas targów Film Video Foto

Zostań gościem Strefy Sztuki podczas targów Film Video Foto

Targi Film Video Foto, które odbędą się 12–14 kwietnia br. w Łodzi, po raz drugi ogłaszają otwarty nabór prac fotograficznych do Strefy Sztuki, jej motywem przewodnim będzie młoda polska fotografia.

Strefa Sztuki to organizowany podczas targów trzydniowy cykl spotkań z fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością. Jest to niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery, i zainspirować się (być może) nieznanymi szerokiej publiczności, a jednocześnie ciekawymi polskimi cyklami fotograficznymi.

Młoda Polska Fotografia prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów. W ubiegłym roku w ramach tego panelu gościliśmy Aleksandrę Wysokińską, Macieja Dziekana, Łukasza Choję i Artura Jastrzębskiego.

Aby zostać gościem wydarzenia i zaprezentować swój dorobek artystyczny szerokiej publiczności, należy wysłać spakowane prace na adres mailowy weronika.wisniewska@makis.pl w formacie *.zip lub *.rar (jeśli załącznik przekracza 25 MB, trzeba to zrobić przez WeTransfer). W zgłoszeniu może się znaleźć maksymalnie 10 plików w formacie *.jpg, 300 dpi, o wysokości 20 cm. Tytuł maila oraz archiwum (*.zip, *.rar) powinien brzmieć: STREFA SZTUKI 2017 - ImięNazwisko_zgłoszenie. Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego), krótkim biogramem autora (*.docx) oraz linkiem do portfolio i numerem telefonu.

Termin nadsyłania prac mija 9 marca 2018 r.

Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane do publicznej informacji do 20 marca 2018 r.

Regulamin

Fot. Łukasz Choja

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu