Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News

Mix - News

Informacje różne, które nie mieszczą się w zakresie tematycznym pozostałych działów.

Nowe Centrum Prezentacyjne Konica Minolta inspiracją w biznesie

W dniach 10 – 11 października 2017r. odbędą się Dni Otwarte najnowocześniejszego Centrum Pokazowego Konica Minolta w Warszawie, w którym zostaną zaprezentowane nowe trendy i pomysły na biznes. Aby wziąć w nich udział należy zarezerwować termin, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie. Ilość miejsc ograniczona. Link: http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte

reklama

Zasłużeni dla Przemysłu Opakowań 2017

Poznaliśmy wyniki plebiscytu Polskiej Izby Opakowań wyróżniającego firmy i osoby o szczególnych zasługach dla przemysłu opakowaniowego. PIO przyznaje branżowe wyróżnienia od 2007 roku. Podczas tegorocznego plebiscytu zgłoszonych zostało łącznie 20 zasłużonych firm i osób.

API Group na jesiennych wydarzeniach branżowych poświęconych produkcji opakowań i etykiet

Brytyjski producent folii, laminatów i materiałów holograficznych znajdzie się wśród wystawców brukselskich targów Labelexpo Europe, Packaging Innovations w Londynie, targów Luxe Pack w Monako, a takze wystawy Spirits Summit w Edynburgu. Polski oddział – API Folie Polska znalazł się w gronie współorganizatorów październikowej konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowanej w Jastrzębiej Górze przez wydawnictwo Polski Drukarz.

Onlineprinters zdobywa certyfikat Imprim’Vert

Internetowa drukarnia Onlineprinters uzyskała francuski certyfikat Imprim’Vert („zielony druk”). Jest on przyznawany przedsiębiorstwom działającym w sposób zrównoważony, nastawionych na ochronę zasobów i organizujących produkcję w sposób przyjazny dla środowiska.

Za nami czwarta edycja Spotkań Regionalnych PIAP

Na początku września br. odbyły się kolejne Spotkania Regionalne organizowane przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. Była to już czwarta edycja spotkań organizowanych przez PIAP od 2014 roku. Uczestnicy wydarzenia wzięli udział w prelekcji Mateusza Mrozowskiego i Macieja Czerniawskiego zatytułowanej „Strategia (do)stosowania – sprzedaż oparta na edukacji – narzędzia biznesowe i wiedza ekspercka” oraz dyskusji o rynku artykułów promocyjnych.

Duplo Polska otwiera salon wystawowy

Urządzenia z oferty brytyjskiego producenta będzie można osobiście testować pod kątem swoich zleceń w nowo otwartym salonie wystawowym Duplo Polska, mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Cyklamenów 1.

Firma Reprograf z wyróżnieniem Epson Partner Gold 2017

Od lipca br. firma Reprograf posiada status Epson Pro Graphics+ Partner Gold 2017. Wyróżnienie przyznała firma Epson jako wyraz uznania dla kompetencji specjalistów z Reprografu w dziedzinie proofingu cyfrowego, opartego na urządzeniach drukujących Epson i oprogramowaniu amerykańskiej firmy EFI.

Riset Polska przedstawicielem Morgana Systems

Brytyjski producent maszyn introligatorskich, firma Morgana Systems wybrała na swojego strategicznego partnera i przedstawiciela warszawską firmę Riset Polska. Produkty Morgana Systems mają dołączyć do oferty polskiego dystrybutora przed końcem tego roku.

Wakacyjny Szlak Drukarski: Kraków

Miłośnicy sztuki drukarskiej znajdą w Krakowie dwie ekspozycje, które powinny ich zainteresować. Pierwsza to Pracownia Introligatorska Roberta Jahody w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, druga – to wystawa Drukarstwo Krakowskie XV–XX wieku w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

15 września Dniem Opakowań w Polsce

15 września obchodzony jest w Polsce Dzień Opakowań. Ustanowiła go dziesięć lat temu Polska Izba Opakowań w celu upowszechniania wiedzy o opakowaniach, ich roli, funkcjach i znaczeniu dla gospodarki oraz w życiu każdego z nas.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19-20 października br. do ośrodka Primavera w Jastrzębiej Górze. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych organizowanych przez firmę Konica Minolta w dniach 10-11 października z okazji otwarcia nowego Centrum Prezentacyjnego przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie. Aby wziąć udział Dniach Otwartych należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte.

reklama

Francuska drukarnia Cartoffset, specjalizująca się w przetwarzaniu składanych opakowań kartonowych, zainstalowała 50 na świecie egzemplarz maszyny HP Indigo 30000. Francuzi będą wykorzystywać nowe urządzenie do produkcji opakowań żywności, napojów, lekarstw, kosmetyków i produktów przemysłowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu