Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News

Mix - News

Informacje różne, które nie mieszczą się w zakresie tematycznym pozostałych działów.

Ricoh podejmuje współpracę z BASF

Japoński producent ogłosił rozpoczęcie współpracy z firmą BASF, jednym z największych przedsiębiorstw chemicznych na świecie. Firmy zamierzają podjąć wspólne działania na rzecz rozwoju materiałów i aplikacji stosowanych w druku 3D.

Certyfikat bezpieczeństwa dla firmy Sharp

Cyfrowe kolorowe systemy wielofunkcyjne Sharp z opcją ochrony danych jako pierwsze otrzymały certyfikaty Common Criteria zgodne z profilem Hardcopy Device Protection v1.0 (HCD-PP v1.0). Common Criteria to zestaw wytycznych wykorzystywanych do oceny urządzeń informatycznych. Urządzenia Sharp są certyfikowane przez Japoński system oceny i certyfikacji bezpieczeństwa urządzeń informatycznych (JISEC).

Xerox liderem zestawienia IDC MarketScape

Autorzy raportu IDC MarketScape: Worldwide Security Solutions and Services Hardcopy 2017 Vendor Assessment docenili zaangażowanie firmy Xerox w dostarczanie narzędzi ochrony bezpieczeństwa dokumentów i druku. Usługa zarządzania drukiem Xerox MPS automatycznie reaguje na próbę przejęcia dokumentów oraz danych przez złośliwe oprogramowanie.

Nowe centrum doświadczalne Smurfit Kappa

Irlandzki gigant z branży opakowaniowej otworzył nowe centrum doświadczalne oddziału Bag-in-Box w miejscowości Épernay we Francji. Otwarcie nowego centrum doświadczalnego stanowi element obchodów 40-lecia oddziału Bag-in-Box. Centrum doświadczalne w Épernay jest osiemnastą tego typu placówką firmy Smurfit Kappa. Główne centrum rozwoju opakowań Smurfit Kappa Global Experience Centre znajduje się w Amsterdamie.

Tusze Fujifilm z certyfikatem Greenguard

Czternaście tuszów do drukarek szerokoformatowych z serii Uvijet UV firmy Fujifilm pomyślnie przeszło proces certyfikacji UL Greenguard. Certyfikat ten przyznawany jest przez organizację UL Environment produktom spełniającym rygorystyczne normy emisji lotnych związków organicznych wewnątrz pomieszczeń.

Onlineprinters potwierdza standardy jakościowe

Internetowa drukarnia Onlineprinters jako jedna z pierwszych w Europie poddała kontroli w procesie certyfikacji PSO swoje standardy jakościowe w zakresie obróbki końcowej. Uzyskała ona certyfikat Ugra w zakresie jakości produkcji zgodnym z ProzessStandard Offsetdruck (PSO) z uwzględnieniem fazy postpress.

Canon będzie zwracać gotówkę

Firma Canon ogłasza kolejną akcję promocyjną „Canon – Zwrot gotówki” w ramach której przy zakupie wybranych produktów można otrzymać zwrot gotówki w kwocie do 1290zł oraz bezpłatną przestrzeń chmurową w aplikacji irista lub Lifecake.

Recyl podsumowuje targi Labelexpo

Tegoroczna edycja targów Labelexpo była najlepszą dla firmy Recyl, głównie dzięki złożonym zamówieniom podczas targów na maszyny przez klientów z Francji, Indii, państw nadbałtyckich, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Polski, gdzie trafiły urządzenia Simplex oraz nowość - myjka ultradźwiękowa NextWave 2.

Promocja cash-back na urządzenia Brother

Firma Brother Polska rozpoczęła akcję promocyjną pod hasłem „Brother - Zyskaj Jesień”. Pierwszych tysiąc klientów, którzy do końca roku zakupią wybrane urządzenia drukujące Brother – po spełnieniu określonych warunków – otrzyma zwrot części kwoty wydanej na jego zakup.

Drukarnia Promis JSC z certyfikatem Pantone

Rosyjska firma Promis JSC z siedzibą w Niżnym Nowogrodzie pomyślnie przeszła proces powtórnej certyfikacji, co pozwoliło jej zachować status certyfikowanej drukarni Pantone. Roczna wielkość produkcji firmy Promis JSC, specjalizującej się w produkcji opakowań z tektury falistej, sięga ponad 922 milionów opakowań.

Z ostatniej chwili

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają w dniach 24-26 listopada do Hali Expo na kolejną edycję Salonu Ciekawej Książki, łódzkiego święta literatury, które tradycyjnie odbywa się w II połowie listopada. Salon Ciekawej Książki organizowany jest z myślą o miłośnikach dobrej literatury, którzy w gorącym przedświątecznym okresie poszukują nowości i bestsellerów wydawniczych.

logo szkolenie poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 12 grudnia br. w warszawskim Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Wald przy ul. Połczyńskiej 52. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

W czwartek 23 listopada w warszawskim hotelu Czerniewski odbędzie się kolejna, już jedenasta konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą – organizowana przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat Druku”, wraz z partnerami – firmami: Alstor (EIZO), Digiprint PL, Esko, Epson, Fujifilm Europe, Heidelberg Polska, NEC Display Solutions Europe, PM Software, Reprograf oraz X-Rite Europe. W tej edycji spodziewamy się aż 130 słuchaczy. Będziemy relacjonować to wydarzenie w „Świecie Druku”. Do zobaczenia w Warszawie!

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu