Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / 4. Kongres Przemysłu Opakowań – przygotowania w toku

4. Kongres Przemysłu Opakowań – przygotowania w toku

Pomimo stosunkowo odległego terminu obrad czwartego Kongresu Przemysłu Opakowań – 2 października 2018 – jego organizator, Polska Izba Opakowań, informuje to zaawansowaniu przygotowań. Kongres odbędzie się w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich i będzie poświęcony transformacji przemysłu opakowań w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Jego celem jest zainicjowanie zmian w projektowaniu i procesach wytwarzania opakowań, mających na celu zwiększenie odzysku surowców i materiałów z odpadów opakowaniowych i ponowne ich wykorzystanie. Do uczestnictwa w kongresie Polska Izba Opakowań zaprasza projektantów i producentów opakowań oraz materiałów opakowaniowych, użytkowników opakowań oraz projektantów, organizatorów i realizatorów procesów zbiórki, selekcji, odzysku i recyklingu opakowań. Organizatorzy pozyskali już autorów referatów, patronów medialnych i partnerów merytorycznych. Powołano tez Radę Programową i Komitet Organizacyjny. Patroni medialni czwartego Kongresu Przemysłu Opakowań to: „Przegląd Papierniczy”, „Opakowanie”, „Ważenie. Dozowanie. Pakowanie”, „Packaging Polska”, „Polimery”, „Świat DRUKU”, „Plastics Review”, „Plastics Online”, „Przemysł Spożywczy” oraz portale Opakowania.biz i Tworzywa.org. Do końca kwietnia wolę współpracy przy organizacji kongresu w charakterze partnerów merytorycznych zadeklarowały: COBRO – Instytut Badawczy Opakowań, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Katedra Opakowalnictwa Towarów, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań oraz Instytut Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Serdecznie dziękujemy Polskiej Izbie Opakowań za gratulacje przekazane z okazji 25-lecia naszego wydawnictwa na łamach styczniowo-marcowego wydania „Biuletynu Opakowaniowego”. Łącząc wyrazy szacunku i życzenia wszelkiej pomyślności wyrażamy przekonanie, że dalsza współpraca „Świata DRUKU” z Polską Izbą Opakowań będzie układać się równie pomyślnie jak miało to miejsce dotychczas.

Zespół "Świata DRUKU"

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.