Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / 5 tys. sprzedanych drukarek Océ Arizona

5 tys. sprzedanych drukarek Océ Arizona

Firma Canon poinformowała o sprzedaży 5-tysięcznego urządzenia z serii Océ Arizona. Ten sukces to dowód uznania klientów na całym świecie dla tej wielokrotnie nagradzanej technologii ploterów płaskich UV.

Pierwsza instalacja systemu Océ Arizona miała miejsce w maju 2007 r. Obecnie, osiem lat po premierze pierwszego urządzenia, drukarki Canon z serii Océ Arizona funkcjonują w środowiskach produkcyjnych tysięcy klientów z ponad 60 krajów na całym świecie. Można je spotkać niemal w każdej części globu, gdzie niezmiennie oferują szeroki zakres możliwości i zastosowań druku.
„Świat obrazowania podlega nieustannej transformacji”, mówi Dale Mortimer, Director International Marketing & Business Development, Océ Display Graphics Systems Inc. „Jesteśmy świadomi zachodzących zmian, ponieważ urządzenia serii Océ Arizona pomagają naszym klientom wychodzić im naprzeciw. To wspaniałe uczucie, które jest zasługą całego naszego zespołu z Vancouver”. Plotery Océ Arizona rozwijane są w siedzibie Océ Display Graphics Systems Inc. w stolicy Kanady. Produkcja odbywa się w Kanadzie oraz fabryce Océ pod Monachium.
Pięciotysięcznym urządzeniem wyprodukowanym przez Océ był model Arizona 6170 XTS. Niedawna premiera serii Océ Arizona 6100 to sygnał, że Canon wkracza w segment wysokonakładowych ploterów płaskich. Urządzenie zapewnia nieprzerwaną produkcję wysokiej jakości materiałów z prędkością do 155 m2/h i może pochwalić się ponad 10-krotnie wyższą produktywnością w stosunku do pierwszych modeli Océ Arizona. O sukcesie serii urządzeń Océ Arizona świadczy dodatkowo ponad 40 nagród branżowych oraz nieustanny rozwój innowacyjnych technologii z uwzględnieniem potrzeb i satysfakcji klientów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu