Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / 5 tys. sprzedanych drukarek Océ Arizona

5 tys. sprzedanych drukarek Océ Arizona

Firma Canon poinformowała o sprzedaży 5-tysięcznego urządzenia z serii Océ Arizona. Ten sukces to dowód uznania klientów na całym świecie dla tej wielokrotnie nagradzanej technologii ploterów płaskich UV.

Pierwsza instalacja systemu Océ Arizona miała miejsce w maju 2007 r. Obecnie, osiem lat po premierze pierwszego urządzenia, drukarki Canon z serii Océ Arizona funkcjonują w środowiskach produkcyjnych tysięcy klientów z ponad 60 krajów na całym świecie. Można je spotkać niemal w każdej części globu, gdzie niezmiennie oferują szeroki zakres możliwości i zastosowań druku.
„Świat obrazowania podlega nieustannej transformacji”, mówi Dale Mortimer, Director International Marketing & Business Development, Océ Display Graphics Systems Inc. „Jesteśmy świadomi zachodzących zmian, ponieważ urządzenia serii Océ Arizona pomagają naszym klientom wychodzić im naprzeciw. To wspaniałe uczucie, które jest zasługą całego naszego zespołu z Vancouver”. Plotery Océ Arizona rozwijane są w siedzibie Océ Display Graphics Systems Inc. w stolicy Kanady. Produkcja odbywa się w Kanadzie oraz fabryce Océ pod Monachium.
Pięciotysięcznym urządzeniem wyprodukowanym przez Océ był model Arizona 6170 XTS. Niedawna premiera serii Océ Arizona 6100 to sygnał, że Canon wkracza w segment wysokonakładowych ploterów płaskich. Urządzenie zapewnia nieprzerwaną produkcję wysokiej jakości materiałów z prędkością do 155 m2/h i może pochwalić się ponad 10-krotnie wyższą produktywnością w stosunku do pierwszych modeli Océ Arizona. O sukcesie serii urządzeń Océ Arizona świadczy dodatkowo ponad 40 nagród branżowych oraz nieustanny rozwój innowacyjnych technologii z uwzględnieniem potrzeb i satysfakcji klientów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu