Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / API Group na jesiennych wydarzeniach branżowych poświęconych produkcji opakowań i etykiet

API Group na jesiennych wydarzeniach branżowych poświęconych produkcji opakowań i etykiet

Brytyjski producent folii, laminatów i materiałów holograficznych znajdzie się wśród wystawców brukselskich targów Labelexpo Europe, Packaging Innovations w Londynie, targów Luxe Pack w Monako, a takze wystawy Spirits Summit w Edynburgu. Polski oddział – API Folie Polska znalazł się w gronie współorganizatorów październikowej konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowanej w Jastrzębiej Górze przez wydawnictwo Polski Drukarz.

Podczas międzynarodowych targów Labelexpo Europe firma API Group zaprezentuje po raz pierwszy udoskonaloną wersję folii do tłoczenia na zimno TA+. Jeśli wierzyć deklaracjom producenta, jest to najbardziej zaawansowana folia z jego oferty opracowana na potrzeby segmentu etykiet i opakowań. Materiał ten charakteryzuje się odpowiednią drukownością, co pozwala aplikować z jego udziałem szeroką gamę kolorów i efektów specjalnych. Folia TA+ adresowana jest głownie do producentów i przetwórców etykiet na napoje, produkty higieny osobistej i inne przedmioty codziennego użytku domowego. Na brukselskich targach brytyjska firma będzie również promować pakiet usług API Holonique Boutique, opracowany z myślą o klientach zainteresowanych wykorzystaniem efektów holograficznych i 3D.

Właściciele marek, projektanci i producenci opakowań będą mieli możliwość do zapoznania się z ofertą API Group podczas targów Luxe Pack Monaco odbywających się w dniach 2-4 października. Ta prestiżowa impreza anonsowana jest przez organizatora jako największe na świecie wydarzenie gromadzące producentów i dostawców innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań opakowaniowych.

Konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” jak co roku zgromadzi przedstawicieli firm reprezentujących dynamicznie rozwijający się segment produkcji wąskowstęgowej. Specjalnie na to wydarzenie firma API Folie Polska przygotowała prezentację poświęconą atrakcyjności wizualnej opakowań i etykiet na dobra luksusowe, opartą na przeprowadzonych niedawno w USA badaniach wpływu techniki produkcji opakowania na preferencje zakupowe klientów. Więcej na temat tego ciekawego projektu badawczego (w którym wykorzystano technikę eye-tracking), sponsorowanego przez API, będzie można dowiedzieć się biorąc udział w październikowej konferencji.

Firma API Group zapowiedziała również swoją obecność na 2. edycji targów Spirits Summit, zaplanowanych na 16 listopada. Impreza targowa odbywająca się w Edynburgu stanowić będzie forum wymiany doświadczeń i informacji dla osób związanych z projektowaniem i produkcją opakowań na wyroby alkoholowe.

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca, API Folie Polska: „Tegoroczna jesień to dla nas – zarówno w wymiarze lokalnym jak i globalnym – okres aktywizacji działań marketingowych, m.in. związanych z obecnością na licznych wydarzeniach branżowych. Cieszymy się, że jako polski oddział możemy być ich częścią, dzieląc się z naszymi obecnymi oraz potencjalnymi klientami wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania, wzbogacania oraz wdrażania atrakcyjnych i wzmacniających przekaz marketingowy opakowań oraz etykiet. (...) Jak widać, nasza obecność na jesiennych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą będzie bardzo różnorodna i wszechstronna. Premiery rynkowe, nowe rozwiązania i usługi, informacje o trendach w projektowaniu i tworzeniu opakowań, porady w zakresie kreowania marek premium, zwiększanie atrakcyjności opakowań poprzez właściwe ich uszlachetnianie – wszystkie te zagadnienia znajdą się w ramach prezentacji przygotowywanych przez nas z myślą o poszczególnych imprezach. Zapraszamy zatem do udziału w nich i aktywnych spotkań z nami”.

PAI

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają w dniach 24-26 listopada do Hali Expo na kolejną edycję Salonu Ciekawej Książki, łódzkiego święta literatury, które tradycyjnie odbywa się w II połowie listopada. Salon Ciekawej Książki organizowany jest z myślą o miłośnikach dobrej literatury, którzy w gorącym przedświątecznym okresie poszukują nowości i bestsellerów wydawniczych.

logo szkolenie poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 12 grudnia br. w warszawskim Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Wald przy ul. Połczyńskiej 52. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

W czwartek 23 listopada w warszawskim hotelu Czerniewski odbędzie się kolejna, już jedenasta konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą – organizowana przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat Druku”, wraz z partnerami – firmami: Alstor (EIZO), Digiprint PL, Esko, Epson, Fujifilm Europe, Heidelberg Polska, NEC Display Solutions Europe, PM Software, Reprograf oraz X-Rite Europe. W tej edycji spodziewamy się aż 130 słuchaczy. Będziemy relacjonować to wydarzenie w „Świecie Druku”. Do zobaczenia w Warszawie!

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu