Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / API Group na jesiennych wydarzeniach branżowych poświęconych produkcji opakowań i etykiet

API Group na jesiennych wydarzeniach branżowych poświęconych produkcji opakowań i etykiet

Brytyjski producent folii, laminatów i materiałów holograficznych znajdzie się wśród wystawców brukselskich targów Labelexpo Europe, Packaging Innovations w Londynie, targów Luxe Pack w Monako, a takze wystawy Spirits Summit w Edynburgu. Polski oddział – API Folie Polska znalazł się w gronie współorganizatorów październikowej konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowanej w Jastrzębiej Górze przez wydawnictwo Polski Drukarz.

Podczas międzynarodowych targów Labelexpo Europe firma API Group zaprezentuje po raz pierwszy udoskonaloną wersję folii do tłoczenia na zimno TA+. Jeśli wierzyć deklaracjom producenta, jest to najbardziej zaawansowana folia z jego oferty opracowana na potrzeby segmentu etykiet i opakowań. Materiał ten charakteryzuje się odpowiednią drukownością, co pozwala aplikować z jego udziałem szeroką gamę kolorów i efektów specjalnych. Folia TA+ adresowana jest głownie do producentów i przetwórców etykiet na napoje, produkty higieny osobistej i inne przedmioty codziennego użytku domowego. Na brukselskich targach brytyjska firma będzie również promować pakiet usług API Holonique Boutique, opracowany z myślą o klientach zainteresowanych wykorzystaniem efektów holograficznych i 3D.

Właściciele marek, projektanci i producenci opakowań będą mieli możliwość do zapoznania się z ofertą API Group podczas targów Luxe Pack Monaco odbywających się w dniach 2-4 października. Ta prestiżowa impreza anonsowana jest przez organizatora jako największe na świecie wydarzenie gromadzące producentów i dostawców innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań opakowaniowych.

Konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” jak co roku zgromadzi przedstawicieli firm reprezentujących dynamicznie rozwijający się segment produkcji wąskowstęgowej. Specjalnie na to wydarzenie firma API Folie Polska przygotowała prezentację poświęconą atrakcyjności wizualnej opakowań i etykiet na dobra luksusowe, opartą na przeprowadzonych niedawno w USA badaniach wpływu techniki produkcji opakowania na preferencje zakupowe klientów. Więcej na temat tego ciekawego projektu badawczego (w którym wykorzystano technikę eye-tracking), sponsorowanego przez API, będzie można dowiedzieć się biorąc udział w październikowej konferencji.

Firma API Group zapowiedziała również swoją obecność na 2. edycji targów Spirits Summit, zaplanowanych na 16 listopada. Impreza targowa odbywająca się w Edynburgu stanowić będzie forum wymiany doświadczeń i informacji dla osób związanych z projektowaniem i produkcją opakowań na wyroby alkoholowe.

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca, API Folie Polska: „Tegoroczna jesień to dla nas – zarówno w wymiarze lokalnym jak i globalnym – okres aktywizacji działań marketingowych, m.in. związanych z obecnością na licznych wydarzeniach branżowych. Cieszymy się, że jako polski oddział możemy być ich częścią, dzieląc się z naszymi obecnymi oraz potencjalnymi klientami wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania, wzbogacania oraz wdrażania atrakcyjnych i wzmacniających przekaz marketingowy opakowań oraz etykiet. (...) Jak widać, nasza obecność na jesiennych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą będzie bardzo różnorodna i wszechstronna. Premiery rynkowe, nowe rozwiązania i usługi, informacje o trendach w projektowaniu i tworzeniu opakowań, porady w zakresie kreowania marek premium, zwiększanie atrakcyjności opakowań poprzez właściwe ich uszlachetnianie – wszystkie te zagadnienia znajdą się w ramach prezentacji przygotowywanych przez nas z myślą o poszczególnych imprezach. Zapraszamy zatem do udziału w nich i aktywnych spotkań z nami”.

PAI

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19-20 października br. do ośrodka Primavera w Jastrzębiej Górze. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych organizowanych przez firmę Konica Minolta w dniach 10-11 października z okazji otwarcia nowego Centrum Prezentacyjnego przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie. Aby wziąć udział Dniach Otwartych należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte.

reklama

Francuska drukarnia Cartoffset, specjalizująca się w przetwarzaniu składanych opakowań kartonowych, zainstalowała 50 na świecie egzemplarz maszyny HP Indigo 30000. Francuzi będą wykorzystywać nowe urządzenie do produkcji opakowań żywności, napojów, lekarstw, kosmetyków i produktów przemysłowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu