Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Accurio Print C2060L na Politechnice Łódzkiej

Accurio Print C2060L na Politechnice Łódzkiej

26 października br. odbyło się w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii PŁ uroczyste otwarcie laboratorium druku cyfrowego i przekazanie maszyny Konica Minolta do druku cyfrowego Accurio Print C2060L. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele dostawcy urządzenia, władz i pracowników uczelni, studenci i zaproszeni goście.

Gości powitał dr Konrad Olejnik, dyrektor IPiP PŁ. Następnie Mateusz Woźniak, dyrektor sprzedaży Konica Minolta, przedstawił prezentację pt. „Cyfrowa transformacja”. Podkreślił on, że technologia ma być podstawą do wykorzystania w kreacji, a rola inżyniera związana jest z rynkiem. Pokazał film z wdrożenia nowych technologii w drukarni Totem i życzył wszystkim studentom, aby w swojej pracy zawodowej mogli wprowadzać w życie nowe rozwiązania. Po prezentacji nastąpił pokaz maszyny Accurio Print C2060L, który był punktem wyjścia do przeprowadzenia ćwiczeń laboratoryjnych dla grupy studentów.

Urządzenie zostało oddane na czas określony do testowania parametrów drukowalności różnych rodzajów papierów oraz do wykorzystywania w ćwiczeniach laboratoryjnych dla studentów i pracowników naukowych. W geście podziękowania Konrad Olejnik wraz ze Svitlaną Khadzhynovą przekazali na ręce Mateusza Woźniaka wykonany osobiście przez panią doktor obraz z papieru czerpanego.

Na zdjęciu poniżej stoją od prawej: Svitlana Khadzhynova, Konrad Olejnik, Mateusz Woźniak

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kończymy właśnie prace nad styczniowym numerem „Świata DRUKU”. Pragniemy przypomnieć, że jeszcze tylko do końca tygodnia czekamy na Państwa zgłoszenia i materiały reklamowe. Najnowsze wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o dwóch wydarzeniach: RemaDays (7–9.02) w Nadarzynie oraz Paperworld (27.01–30.01) we Frankfurcie.

Pragniemy oznajmić, że egzemplarz naszego magazynu z autografem Jerzego Dudka został wylicytowany za 152,50 zł! Wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękujemy za udział w zabawie, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Zespół „Świata DRUKU”

Na zimowy wieczór polecamy Państwu lekturę interesującego artykułu Edyty Lisowskiej pt. „Upominki reklamowe – czy znasz już trendy na 2019 rok?”. Gadżet to świetny nośnik promocyjny, a także praktyczny dodatek wykorzystywany w życiu prywatnym i zawodowym, budzący pozytywne skojarzenia i emocje, atrakcyjny budżetowo. Pozwala budować relacje i podtrzymywać lojalność klienta, kreuje pozytywny wizerunek firmy w oczach obdarowywanego. Odpowiednio dopasowany pobudza emocje i zmysły, bo kto nie lubi prezentów?

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu