Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Accurio Print C2060L na Politechnice Łódzkiej

Accurio Print C2060L na Politechnice Łódzkiej

26 października br. odbyło się w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii PŁ uroczyste otwarcie laboratorium druku cyfrowego i przekazanie maszyny Konica Minolta do druku cyfrowego Accurio Print C2060L. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele dostawcy urządzenia, władz i pracowników uczelni, studenci i zaproszeni goście.

Gości powitał dr Konrad Olejnik, dyrektor IPiP PŁ. Następnie Mateusz Woźniak, dyrektor sprzedaży Konica Minolta, przedstawił prezentację pt. „Cyfrowa transformacja”. Podkreślił on, że technologia ma być podstawą do wykorzystania w kreacji, a rola inżyniera związana jest z rynkiem. Pokazał film z wdrożenia nowych technologii w drukarni Totem i życzył wszystkim studentom, aby w swojej pracy zawodowej mogli wprowadzać w życie nowe rozwiązania. Po prezentacji nastąpił pokaz maszyny Accurio Print C2060L, który był punktem wyjścia do przeprowadzenia ćwiczeń laboratoryjnych dla grupy studentów.

Urządzenie zostało oddane na czas określony do testowania parametrów drukowalności różnych rodzajów papierów oraz do wykorzystywania w ćwiczeniach laboratoryjnych dla studentów i pracowników naukowych. W geście podziękowania Konrad Olejnik wraz ze Svitlaną Khadzhynovą przekazali na ręce Mateusza Woźniaka wykonany osobiście przez panią doktor obraz z papieru czerpanego.

Na zdjęciu poniżej stoją od prawej: Svitlana Khadzhynova, Konrad Olejnik, Mateusz Woźniak

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu