Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Acimga poszerza działania o kampanię internetową

Acimga poszerza działania o kampanię internetową

Włoskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn dla Przemysłu Graficznego, Przetwórczego i Papierniczego Acimga poinformowało o rozszerzeniu działań mających wspierać branżę producentów maszyn do druku, pakowania i przetwórstwa. Do organizowanej w czerwcu konferencji Print4All (pisaliśmy o niej TUTAJ), dołączono promocyjną kampanię internetową o zasięgu międzynarodowym pod nazwą „Not close, but still together”, której celem nadrzędnym jest promowanie włoskich rozwiązań technologicznych.

„W pierwszej fazie kryzysu związanego z epidemią koronawirusa skupiliśmy się głównie na komunikowaniu się z naszymi członkami, uruchomiliśmy specjalne Centrum Pomocy oraz bezpośrednią linię pomagającą przedsiębiorcom w kontakcie z instytucjami. Teraz nadszedł czas na działania mające pobudzić branżę. Ponieważ wiele firm z naszego sektora świadczy kluczowe usługi, nie zawiesiło działalności w okresie kwarantanny, jednak ich praca obarczona była wieloma restrykcjami i ograniczeniami. Dlatego aby pomóc im wejść na szersze tory, uruchomiliśmy prostą, ale skuteczną kampanię w językach włoskim i angielskim, by przypomnieć wszystkim, czym nasz sektor się zajmuje, jakie usługi świadczy, i jaką niezmienną jakość oferuje. Nie są to tylko działania reklamowe czy czysto informacyjne – kieruje nami chęć uświadomienia wszystkim potencjalnym zainteresowanym firmom oraz instytucjom, że mimo trudnych doświadczeń Włochy nie zatrzymały się i są gotowe, by nadal oferować techniczne rozwiązania i nieprzerwanie realizować łańcuch dostaw” – wyjaśnia dyrektor generalny Acimga, Andrea Briganti.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Firma Highcon ogłosiła, że po udanym wprowadzeniu spółki na giełdę w Tel Awiwie, w wyniku której zgromadziła 45 mln dolarów, dokonano kilku zmian personalnych mających na celu wzmocnienie kadry zarządzającej. Nowym prezesem zarządu Highcon został Alon Bar-Shany, mający 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, w ostatnim czasie pełniący funkcję dyrektora generalnego HP Indigo. Zmiana nastąpiła także na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu – został nim Simon Lewis, który również przeszedł z HP Indigo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.