Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Antalis organizuje konkurs dotyczący wystroju wnętrz

Antalis organizuje konkurs dotyczący wystroju wnętrz

Udane przekształcenie zwykłego miejsca w życiową przestrzeń zależy od talentu architektów, projektantów, a także drukarzy. Starając się promować i rozwijać ich kreatywną działalność, firma Antalis stworzyła dla nich konkurs Antalis Interior Design Award. Stanowi on dla profesjonalistów w dziedzinie wystroju wnętrz okazję, aby zaprezentować swoje najpiękniejsze realizacje szerokiej publiczności i zdobyć nagrody przyznawane przez międzynarodowy zespół jurorów.

Firma Antalis, jeden z wiodących graczy na europejskim rynku dystrybucji papieru, a także rozwiązań z zakresu opakowań i komunikacji wizualnej, zamierza umocnić swoją pozycję jako partnera dla firm prowadzących działalność związaną z wystrojem wnętrz. Konkurs trwa od 1 września, a termin przesyłania prac upływa z końcem grudnia. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15 stycznia 2018 roku.

Do udziału w konkursie można zgłaszać projekty w kategoriach: budynek hotelowy, restauracja, sklep, biuro, przestrzeń mieszkalna i placówki publiczne, a także projekty 3D na białej makiecie z wykorzystaniem wyłącznie produktów pochodzących z katalogu Antalis Coala. Architekci, dekoratorzy wnętrz, drukarze i przedstawiciele agencji reklamowych mogą przedstawić jeden lub więcej projektów zrealizowanych w bieżącym lub ubiegłym roku oraz będących w trakcie realizacji, w których wykorzystany został co najmniej jeden produkt należący do linii Antalis Coala.

Zwycięzcom konkursu poświęcony zostanie specjalny artykuł, który zostanie opublikowany w pismach Wallpaper i Intramuros. Zostaną oni również zaprezentowani za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji firmy Antalis: na stronie internetowej konkursu, w mediach społecznościowych, na stronie Antalis oraz podczas międzynarodowych imprez targowych, takich jak Architect@work, Retail Expo czy DSCOOP EMEA. Zwycięski projekt zostanie opublikowany w katalogu Antalis, wraz z portretem autora. Ponadto, dla dwóch najlepszych projektów 3D przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 3500 i 2000 euro, a najlepszy z nich zostanie zrealizowany w budynku siedziby głównej Antalis we Francji lub w jej angielskiej filii.

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez międzynarodowe jury ekspertów, któremu przewodniczył będzie François Confino, dyrektor artystyczny i założyciel firmy Atelier Confino. Dodatkowo przyznana będzie nagroda publiczności. Aby zagłosować, należy kliknąć „Lubię to” przy wybranym projekcie. Wszystkie zgłoszone prace publikowane są na stronie Antalis Interior Design Award. Znajdą tam Państwo także formularz, za pośrednictwem którego można zgłaszać do konkursu swoje projekty.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu