Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Avery Dennison dystrybutorem Lampe Textiles w regionie EMENA

Avery Dennison dystrybutorem Lampe Textiles w regionie EMENA

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Folie Squid, przeznaczone do druku cyfrowego, są odporne na zmiany temperatur i wilgotności, chronią przed słońcem i można je łatwo nakładać na powierzchnie szklane. Aplikacja może być wykonana przez profesjonalistę lub przez majsterkowicza. Tkanina Squid przypomina płótno lniane, jest gotowa do zadruku, i oferuje domom, biurom i hotelom miękki, minimalistyczny i elegancki wygląd. Folia jest dostępna w sześciu wersjach: kreda, kość, dąb, jesion, kamień i węgiel, i w zależności od wykończenia przepuszcza od 25 do 36% energii słonecznej (dotyczy to chłodniejszych pomieszczeń w okresie letnim).

„Firma Avery Dennison opracowała bardzo szeroką (i stale rosnącą) gamę rozmaitych folii okiennych do zastosowań w budownictwie, handlu i sektorze motoryzacyjnym. Ten najnowszy dodatek do naszego portfolio jest pierwszą tkaniną, która pełni również funkcję samoprzylepnej zasłony. Otwiera ona jednocześnie nowe możliwości rozwoju dla projektantów wnętrz i architektów, stanowiąc doskonałą alternatywę dla konwencjonalnych folii, a nawet firan czy zasłon okiennych” – podkreśla Alessandro Sacchi, dyrektor linii produktów do druku cyfrowego Avery Dennison Graphics Solutions Europe.

Johan Bonner, dyrektor marki Squid dodaje, że współpraca Avery Dennison i Lampe Textiles pozwoli obu firmom zdobyć decydujący udział w rynku cyfrowej dekoracji wnętrz: „To nowe partnerstwo strategiczne oznacza, że ​​architekci i projektanci mogą liczyć na łatwy dostęp do innowacyjnych, wysokiej jakości produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz. Przejmując dystrybucję Squid w EMENA, Avery Dennison zwiększy potencjał tych produktów. Liczymy wspólnie, że ten rynek o dużym popycie zapewni nam poszerzenie możliwości rozwoju”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.