Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Avery Dennison dystrybutorem Lampe Textiles w regionie EMENA

Avery Dennison dystrybutorem Lampe Textiles w regionie EMENA

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Folie Squid, przeznaczone do druku cyfrowego, są odporne na zmiany temperatur i wilgotności, chronią przed słońcem i można je łatwo nakładać na powierzchnie szklane. Aplikacja może być wykonana przez profesjonalistę lub przez majsterkowicza. Tkanina Squid przypomina płótno lniane, jest gotowa do zadruku, i oferuje domom, biurom i hotelom miękki, minimalistyczny i elegancki wygląd. Folia jest dostępna w sześciu wersjach: kreda, kość, dąb, jesion, kamień i węgiel, i w zależności od wykończenia przepuszcza od 25 do 36% energii słonecznej (dotyczy to chłodniejszych pomieszczeń w okresie letnim).

„Firma Avery Dennison opracowała bardzo szeroką (i stale rosnącą) gamę rozmaitych folii okiennych do zastosowań w budownictwie, handlu i sektorze motoryzacyjnym. Ten najnowszy dodatek do naszego portfolio jest pierwszą tkaniną, która pełni również funkcję samoprzylepnej zasłony. Otwiera ona jednocześnie nowe możliwości rozwoju dla projektantów wnętrz i architektów, stanowiąc doskonałą alternatywę dla konwencjonalnych folii, a nawet firan czy zasłon okiennych” – podkreśla Alessandro Sacchi, dyrektor linii produktów do druku cyfrowego Avery Dennison Graphics Solutions Europe.

Johan Bonner, dyrektor marki Squid dodaje, że współpraca Avery Dennison i Lampe Textiles pozwoli obu firmom zdobyć decydujący udział w rynku cyfrowej dekoracji wnętrz: „To nowe partnerstwo strategiczne oznacza, że ​​architekci i projektanci mogą liczyć na łatwy dostęp do innowacyjnych, wysokiej jakości produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz. Przejmując dystrybucję Squid w EMENA, Avery Dennison zwiększy potencjał tych produktów. Liczymy wspólnie, że ten rynek o dużym popycie zapewni nam poszerzenie możliwości rozwoju”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Firma Highcon ogłosiła, że po udanym wprowadzeniu spółki na giełdę w Tel Awiwie, w wyniku której zgromadziła 45 mln dolarów, dokonano kilku zmian personalnych mających na celu wzmocnienie kadry zarządzającej. Nowym prezesem zarządu Highcon został Alon Bar-Shany, mający 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, w ostatnim czasie pełniący funkcję dyrektora generalnego HP Indigo. Zmiana nastąpiła także na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu – został nim Simon Lewis, który również przeszedł z HP Indigo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.