Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Avery Dennison uruchamia stronę internetową po polsku

Avery Dennison uruchamia stronę internetową po polsku

Firma Avery Dennison jest obecna w naszym kraju od 1997 r. Ekspansję rozpoczęła od otwarcia centrum dystrybucyjnego, i od tamtej pory nieustannie buduje sieć współpracy. Polska jest uznawana za ważny obszar strategiczny, a jednym z wyrazów zaangażowania w działania na jej terenie jest udostępnienie w ostatnim czasie strony internetowej w języku polskim.

Waldemar Jałocha, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Wschodnią, powiedział, że nowa strona jest częścią długotrwałego zaangażowania firmy na rzecz możliwie jak najlepszej obsługi klienta: „Znalezienie odpowiednich materiałów na etykiety w odniesieniu do różnych zastosowań może być wyzwaniem. Bezpośrednie porady, które oferują nasi specjaliści techniczni to ważne korzyści, które pomagają wyróżnić Avery Dennison, a ta nowa strona oferuje klientom w Polsce łatwy dostęp do pomocy, której potrzebują. Komunikacja z klientami w ich własnym języku jest niezwykle ważna, a nowa strona jest ważnym uzupełnieniem działalności naszych lokalnych zespołów ds. sprzedaży, które posiadamy w tym regionie od wielu lat”. Dodał on, że prędkość odpowiedzi była kluczowym czynnikiem w nowej inicjatywie: „Wiemy, jak często ważne jest, aby klienci mogli korzystać z natychmiastowego dostępu do informacji na temat właściwości i zalet materiałów oraz aby te informacje były dostępne w ich własnym języku. Polska strona internetowa jest naszą szóstą wersją językową, przy czym wszystkie z nich odznaczają się przyjazną dla środowiska mobilnego i intuicyjną nawigacją”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu