Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / DS Smith uruchamia Customer Innovation Hub

DS Smith uruchamia Customer Innovation Hub

Firma DS Smith, specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury falistej, otworzyła w Lizbonie swój pierwszy Customer Innovation Hub, miejsce do hybrydowej współpracy z klientami. Jego wyposażenie umożliwia wspólne sesje projektowania w formie spotkań fizycznych, online i hybrydowych.

Nowo powstałe centrum może pochwalić się najnowocześniejszą technologią audiowizualną, w tym kamerami PTZ (pan-zoom-tilt) do zaprezentowania doświadczeń z „unboxingu” przesyłek e-commerce, a także ścianą LED do sesji online oraz funkcjami rozszerzonej rzeczywistości (Virtual Reality).

Przejście na współpracę wirtualną, przyspieszone i spotęgowane przez pandemię, dla DS Smith oznaczało, że koncepcję współpracy musi realizować zdalnie. Warsztaty Impact Centre, na których klienci odkrywają, co może osiągnąć właściwe opakowanie w całym cyklu dostaw, tradycyjnie odbywały się w specjalnych centrach z repliką sklepu, magazynu czy przestrzeni e-commerce. W pandemii uruchomione zostały wirtualne „wizyty 360°”, umożliwiające podobne doświadczenia. Centra PackRight, które pełnią rolę ośrodków innowacji i kreatywności, również zaczęły współpracować on-line. Teraz także Customer Innovation Hub łączy wirtualne elementy z rzeczywistymi warsztatami, co umożliwia przyspieszenie realizacji projektu. Firma planuje otworzyć kolejne tego typu placówki we wszystkich swoich regionach do końca 2023 r.

„Cyfryzacja znacznie przyspieszyła w czasie pandemii. Dała początek nowemu rodzajowi konsumentów, tzw. Fusion shoppers, którzy chcą kupować w kanałach tradycyjnych i on-line, otrzymując serwis i doświadczenia na tym samym poziomie. Trend ten dotyczy również świata biznesu, w którym firmy muszą dostosować się do tego nowego, hybrydowego sposobu pracy. W ten sposób odpowiadamy na potrzeby klientów biznesowych, by razem tworzyć produkty dla współczesnych konsumentów” – komentuje Marta Jędrzejczak, kierownik marketingu w DS Smith Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.