Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Debiut PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019

Debiut PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019

Fot. PlasticExpress.pl

Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Obecnie jego oferta obejmuje pięć rodzajów płyt pleksi (bezbarwną, opalową, czarną, białą i satynową) oraz płyty z poliwęglanu litego bezbarwnego.

Materiały pochodzą od renomowanych producentów, ich obróbka uwzględnia cięcie piłą lub laserowe oraz polerowanie diamentowe. Sklep oferuje szybką dostawę, w 95% realizowaną następnego dnia roboczego po zamówieniu, oraz intuicyjny, przyjazny portal.

Na stoisku firmowym odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z funkcjonalnością sklepu i oferowanymi przez niego opcjami. „Do dyspozycji gości będą ekrany wielkoformatowe, na których zademonstrujemy pełne spektrum modułów i funkcji dostępnych w naszym sklepie. Pokażemy, jak samodzielnie zaprojektować kształt finalnego produktu, wybrać odpowiednie podłoże, a następnie zlecić plik do produkcji” – mówi Marcin Rynkowski, pomysłodawca i właściciel firmy, i dodaje: „Liczymy na to, że efekty udziału w targach RemaDays będą równie owocne, jak w przypadku naszej premierowej obecności na wrześniowym Festiwalu Druku. Tam nasz sklep wzbudził bardzo duże zainteresowanie, zarówno ze strony agencji reklamowych, jak też drukarń. Przez kolejnych kilka miesięcy systematycznie ono rosło, co bardzo nas cieszy, gdyż firmy te stanowią naszą grupę docelową. Podobnie rzecz się ma z małymi producentami reklam, dla których pojawienie się PlasticExpress może stanowić przełom w ich działalności. Coraz częściej dochodzą oni do wniosku, że efektywniej jest zlecić określoną pracę nam, niż wykonywać ją we własnym zakresie. Zamiast inwestować we własne maszyny, materiały i ponosić koszty związane z ich przetwarzaniem, mogą zająć się pozyskiwaniem klientów i sprzedawaniem finalnych produktów. Ich wykonanie zaś zlecać za pośrednictwem PlasticExpress. Naszymi przewagami są bowiem nie tylko różnorodność przetwarzanych materiałów i posiadanie najwyższej klasy sprzętu do ich obróbki, ale też ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu