Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Debiut PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019

Debiut PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019

Fot. PlasticExpress.pl

Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Obecnie jego oferta obejmuje pięć rodzajów płyt pleksi (bezbarwną, opalową, czarną, białą i satynową) oraz płyty z poliwęglanu litego bezbarwnego.

Materiały pochodzą od renomowanych producentów, ich obróbka uwzględnia cięcie piłą lub laserowe oraz polerowanie diamentowe. Sklep oferuje szybką dostawę, w 95% realizowaną następnego dnia roboczego po zamówieniu, oraz intuicyjny, przyjazny portal.

Na stoisku firmowym odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z funkcjonalnością sklepu i oferowanymi przez niego opcjami. „Do dyspozycji gości będą ekrany wielkoformatowe, na których zademonstrujemy pełne spektrum modułów i funkcji dostępnych w naszym sklepie. Pokażemy, jak samodzielnie zaprojektować kształt finalnego produktu, wybrać odpowiednie podłoże, a następnie zlecić plik do produkcji” – mówi Marcin Rynkowski, pomysłodawca i właściciel firmy, i dodaje: „Liczymy na to, że efekty udziału w targach RemaDays będą równie owocne, jak w przypadku naszej premierowej obecności na wrześniowym Festiwalu Druku. Tam nasz sklep wzbudził bardzo duże zainteresowanie, zarówno ze strony agencji reklamowych, jak też drukarń. Przez kolejnych kilka miesięcy systematycznie ono rosło, co bardzo nas cieszy, gdyż firmy te stanowią naszą grupę docelową. Podobnie rzecz się ma z małymi producentami reklam, dla których pojawienie się PlasticExpress może stanowić przełom w ich działalności. Coraz częściej dochodzą oni do wniosku, że efektywniej jest zlecić określoną pracę nam, niż wykonywać ją we własnym zakresie. Zamiast inwestować we własne maszyny, materiały i ponosić koszty związane z ich przetwarzaniem, mogą zająć się pozyskiwaniem klientów i sprzedawaniem finalnych produktów. Ich wykonanie zaś zlecać za pośrednictwem PlasticExpress. Naszymi przewagami są bowiem nie tylko różnorodność przetwarzanych materiałów i posiadanie najwyższej klasy sprzętu do ich obróbki, ale też ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu