Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Druk dla przyszłości

Druk dla przyszłości

HP Latex R1000

Stoisko firmy HP podczas tegorocznej odsłony targów Fespa (Berlin, 31 maja – 3 czerwca br.) będzie poświęcone „drukowi dla przyszłości” w kontekście technologii służącej zarówno ludzkości, jak i planecie. Producent oprócz maszyn ze swojego portfolio zaprezentuje powstałe w zrównoważony sposób aplikacje, które jednocześnie oferują konkurencyjną wartość.

W przestrzeni wystawienniczej złotego sponsora targów będzie można zobaczyć m.in. drukarki lateksowe najnowszej generacji – HP Latex 700 i 800 oraz HP Latex 800W z białym atramentem, ponadto rozwiązanie do druku i cięcia HP Latex Print & Cut, a także drukarki do druku wielkoformatowego serii R1000/2000 Plus.

HP podkreśla, że celem nas wszystkich powinno być stworzenie świata, w którym następne pokolenie będzie miało przyszłość, a dzisiejsze działania pozwolą naszym dzieciom w kolejnych latach mieć własne dzieci. Podczas pandemii skala użycia tworzyw sztucznych ponownie wymknęła się spod kontroli, obecnie nadużywamy zasobów naturalnych naszej planety o ponad 70%. Już niedługo możemy nie poznać naszego świata, dlatego przemysł poligraficzny jako jeden z sektorów musi odegrać swoją rolę w odwróceniu tej zmiany. Producent podczas targów chce pokazać, w jaki sposób HP wprowadza do swojej oferty innowacje w celu zapewnienia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, zerowego wylesiania i zerowej emisji gazów cieplarnianych netto, a także w jaki sposób wspiera partnerów drukujących w tej długoterminowej perspektywie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.