Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / HP i 3M udostępniają bibliotekę oznakowań

HP i 3M udostępniają bibliotekę oznakowań

Firmy HP i 3M ogłosiły współpracę dotyczącą opracowania i udostępniania biblioteki grafik wielkoformatowych w zakresie oznakowań komercyjnych. Znaki umieszczone w miejscach publicznych i firmach, pomagające w zachowaniu dystansu społecznego, mają w czasie pandemii bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa osób korzystających ze wspólnych przestrzeni.

Biblioteka 3M Graphics Covid-19 Related Signage, dostępna bezpłatnie za pośrednictwem HP PrintOS lub HP Applications Center, zawiera wirtualne zasoby szablonów, elementów projektowych i grafik plakatowych. Gotowe elementy, opracowane w celu przekazywania wskazówek na temat dystansu społecznego i świadomości zdrowia publicznego, ułatwiają projektantom i dostawcom usług druku wielkoformatowego tworzenie oraz produkcję elementów graficznych, takich jak naklejki podłogowe lub naścienne, naklejki na okna wystawowe, plakaty i różne znaki niestandardowe. Dzięki firmie 3M użytkownicy HP Applications Center mogą bezpłatnie i łatwo dostosować projekt w zaledwie trzech krokach. Po wybraniu zawartości z różnych źródeł, grafikę można zmieniać poprzez m.in. skalowanie, powielanie, dodawanie obiektów i logo lub dodawanie tekstu w celu personalizacji z opcją wirtualnego podglądu projektu w danym miejscu (np. na ścianie).

„W czasie gdy gospodarki ponownie się otwierają, ludzie przyjmują nowe wartości dotyczące zrównoważonego rozwoju, empatii i solidarności społecznej, aby stworzyć lepsze jutro dla wszystkich. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że wirusa możemy zwalczyć tylko poprzez wspólne wysiłki, zapobieganie i odpowiedzialność. W tym przedsięwzięciu kluczową rolę odgrywają właśnie oznakowania, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa, a my zapewniamy technologię, która pomaga to osiągnąć” – powiedział Guayente Sanmartin, dyrektor generalny HP Large Format Graphics Business. Silvia Perez, wiceprezes i dyrektor generalny działu 3M Commercial Solutions, dodała: „Produkty firmy 3M odgrywają ważną rolę w rozwiązywaniu globalnego kryzysu oraz w promowaniu bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników i społeczeństwa, szczególnie w tym ważnym okresie, gdy ludzie wracają do pracy, a sklepy i restauracje ponownie się otwierają”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W tym roku Igepa Polska Sp. z o.o., dystrybutor m.in. papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej, obchodzi jubileusz ćwierćwiecza działalności w Polsce. Świętowaniu towarzyszy hasło: „25 lat Igepa Polska. Z Wami. Dla Was. Dzięki Wam”.

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną edycję studiów Podyplomowych „Inżynieria Produkcji w Poligrafii” w roku akademickim 2020/2021. Ich celem jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw, zakładów poligraficznych, nauczycieli szkół o kierunku poligraficznym oraz innych pracowników związanych z przemysłem poligraficznym i opakowaniowym. Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Niemiecka firma KHS ogłosiła, że jej system Innopack Kisters oferuje teraz możliwość zbiorczego owijania puszek na żywność i napoje w papier, co stanowi alternatywę dla folii termokurczliwych i opakowań kartonowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.