Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Igepa Polska dystrybutorem Canona

Igepa Polska dystrybutorem Canona

Firma Canon, podczas zakończonych niedawno targów Fespa 2018 w Berlinie, sfinalizowała zawarcie umowy partnerskiej z firmą Igepa Polska. Partnerstwo dotyczy dystrybucji na terenie Polski wielkoformatowych urządzeń Océ Colorado 1640 z technologią druku Canon UVgel. Tym samym Igepa dołącza do grona firm objętych programem partnerskim Canon.

Ploter Océ Colorado 1640 może drukować z prędkością do 159 m2/godz. (40 m2/godz. przy najwyższym poziomie jakości). Jest to możliwe m.in. dzięki zastosowaniu atramentów Canon UVgel, które są utrwalane na nośniku poprzez system utwardzania LED-UV. Dzięki temu Océ Colorado 1640 odpowiada na potrzeby firm produkujących wydruki do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, m.in. plakaty, banery, materiały POS czy billboardy.

Nowy polski dystrybutor Océ Colorado 1640 jest częścią Igepa group – firmy, która specjalizuje się w dystrybucji papierów poligraficznych i mediów do reklamy wizualnej. Dzięki zawarciu umowy partnerskiej z Canon, firma Igepa Polska dołączyła do grona firm współpracujących z japońską firmą w ramach Programu dla Partnerów. W ramach tego programu Canon pomaga partnerom w rozwoju działalności, wyróżnieniu się na rynku, budowaniu popytu oraz intensyfikacji działań marketingowych i sprzedażowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.