Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Igepa Polska kontynuuje inwestycje

Igepa Polska kontynuuje inwestycje

Pod koniec sierpnia br. firma Igepa Polska zmieniła lokalizację poznańskiego magazynu, jednocześnie znacznie zwiększono jego powierzchnię.

Magazyn przeniesiony został do nowego parku logistycznego Panattoni w Swadzimiu. W porównaniu z poprzednią lokalizacją jego powierzchnia jest obecnie dwukrotnie większa: 3.570 m2, wcześniej 1.833 m2. Poznański magazyn Igepa Polska zapewnia 5,5 tys. miejsc paletowych. Wysokość składowania to 10 m. „Obecna powierzchnia magazynowa to nowoczesny magazyn klasy A+, wysokiego składowania, z zaawansowanymi, energooszczędnymi rozwiązaniami technologicznymi” podkreśla Robert Dąbrowski, dyrektor działu logistyki Igepa Polska.

Zmiana lokalizacji poznańskiego magazynu wpisuje się w szerszy plan rozwoju firmy. Wcześniej spółka zwiększyła powierzchnię magazynową w Mosznej pod Warszawą oraz przedłużyła umowy najmu w Łodzi i Wrocławiu. Obecnie łączna powierzchnia magazynów Igepa Polska to ok. 18 tys. m2. Formuła pięciu regionalnych magazynów (Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław) jest ważna z punktu widzenia dostępności towarów i dostaw. Pozwala na szybsze realizowanie zamówień oraz opcję odbiorów własnych. Inwestycje Igepa Polska związane z powiększaniem magazynów oraz nowymi lokalizacjami biur, w lutym br. biura warszawskiego, mają na celu podniesienie jakości obsługi klientów i usług logistycznych, ułatwienie kontaktu z firmą oraz poszerzanie oferty produktowej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na skokowe podwyżki cen papieru narzekają nie tylko wydawcy prasowi – odczuwają je także firmy z branży reklamy zewnętrznej oraz reklamodawcy. Jak w rozmowie z portalem wirualnemedia.pl podkreśla Marcin Stan z zarządu Cityboard Media, drożeje też prąd i paliwo, więc koszty kampanii idą w górę, a przy obecnym poziomie inflacji nie ma ekonomicznej możliwości, aby ceny usług outdoorowych pozostały w miejscu.

Drukarnia Etilab z Żor, specjalizująca się w cyfrowej produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych, zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki inwestycjom. W 2021 r. podwojono prędkość pracującej w zakładzie od czterech lat 5-kolorowej suchotonerowej maszyny Xeikon 3030 z kolorem białym, podwyższając ją do modelu 3300, a także zakupiono nową linię wykańczającą DC350 tej samej marki.

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.