Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Igepa zwiększa powierzchnię magazynową

Igepa zwiększa powierzchnię magazynową

Spółka Igepa Polska podpisała umowę na wynajem dodatkowej powierzchni magazynowej w Poznaniu, w nowym parku logistycznym Panattoni. Wcześniej, w drugiej połowie lipca, Igepa Polska zawarła umowę na zwiększenie powierzchni podwarszawskiego magazynu w Mosznej (w parku logistycznym MLP).

Magazyn spółki w Poznaniu zwiększy się dwukrotnie. Obecnie jego powierzchnia to 1833 m2. Od 1 lipca 2020 r. magazyn Igepa w Poznaniu będzie pracować na powierzchni 3570 m2 (zwiększy się ona o 1737 m2). Z kolei w Mosznej magazyn spółki powiększy się o 60 proc. Obecnie wynosi ona 3 tys. m2, a od 1 marca 2020 r. będzie to 4,8 tys. m2, czyli o 1,8 tys. m2 więcej. Rozszerzeniu ulegnie też przestrzeń biurowa.

„Obie zakontraktowane powierzchnie magazynowe, zarówno w Poznaniu, jak i w Mosznej, to nowoczesne magazyny klasy A+, wysokiego składowania, z zaawansowanymi, energooszczędnymi rozwiązaniami technologicznymi” – zaznacza Robert Dąbrowski, dyrektor Działu Logistyki Igepa Polska.

Jednocześnie spółka przedłużyła umowy najmu powierzchni magazynowo-biurowych w Łodzi i we Wrocławiu. Magazyn w Krakowie, bez zmian, funkcjonuje w dotychczasowej lokalizacji w parku logistycznym 7R. Po wdrożeniu zmian łączna powierzchnia magazynów w Igepa Polska zwiększy się o 27 proc. do powierzchni 17,8 tys. m2. Firma podaje, że poczynione inwestycje zapewnią dalszy, szybki jej rozwój i znaczne zwiększenie komfortu klientów, wzrośnie także potencjał w zakresie liczby standardów magazynowych oraz poszerzenia oferty o nowe pozycje.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.