Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Integart otworzył pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu

Integart otworzył pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu

Firma Integart, dostawca m.in. rozwiązań do druku w technologiach lateksowej i UV oraz druku 3D, mediów do produkcji reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, znaków drogowych i BHP, otworzyła sklep internetowy Komplementarne.pl przeznaczony dla firm działających w obszarze Signs & Display oraz LFP. W jego ofercie znajdują się maszyny i urządzenia, których zadaniem jest nie tylko wspieranie dotychczasowej działalności produkcyjnej, ale przede wszystkim umożliwienie rozwoju. Premiera platformy miała miejsce podczas targów RemaDays 2019.

W ofercie sklepu znajdują się m.in. plotery tnące Summa, laminatory Neschen i MEFU, trymery tnące: półautomatyczne i automatyczne marki Flexa oraz ręczne marki KeenCut. Znacznie większe urządzenia, które można w nim zakupić to wielkoformatowe aplikatory stołowe Bubble-Free. Jak informuje firma Integart, decyzję o otwarciu sklepu internetowego z urządzeniami o tak pokaźnej wartości podjęto bazując na ugruntowanej pozycji na rynku. W odróżnieniu od tradycyjnego kanału sprzedaży nowo uruchomiony e-sklep umożliwia znaczne skrócenie czasu realizacji zamówienia, a klient może samodzielnie sprawdzić termin dostawy kurierskiej lub opcjonalnie odbioru osobistego urządzenia we wskazanym oddziale firmy. Dostępne są różne formy płatności – przelew, płatność przy odbiorze, kredyt kupiecki, wkrótce także leasing. E-sklep oferuje także korzystniejsze, internetowe ceny (w planach są również cykliczne akcje promocyjne na wybrane urządzenia) oraz serwis. Klienci, którzy przed zakupem chcą przetestować urządzenie, mogą to uczynić w kilku regionalnych centrach demonstracyjnych (Kraków, Poznań, Jawczyce, Katowice).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.