Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Integart otworzył pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu

Integart otworzył pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu

Firma Integart, dostawca m.in. rozwiązań do druku w technologiach lateksowej i UV oraz druku 3D, mediów do produkcji reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, znaków drogowych i BHP, otworzyła sklep internetowy Komplementarne.pl przeznaczony dla firm działających w obszarze Signs & Display oraz LFP. W jego ofercie znajdują się maszyny i urządzenia, których zadaniem jest nie tylko wspieranie dotychczasowej działalności produkcyjnej, ale przede wszystkim umożliwienie rozwoju. Premiera platformy miała miejsce podczas targów RemaDays 2019.

W ofercie sklepu znajdują się m.in. plotery tnące Summa, laminatory Neschen i MEFU, trymery tnące: półautomatyczne i automatyczne marki Flexa oraz ręczne marki KeenCut. Znacznie większe urządzenia, które można w nim zakupić to wielkoformatowe aplikatory stołowe Bubble-Free. Jak informuje firma Integart, decyzję o otwarciu sklepu internetowego z urządzeniami o tak pokaźnej wartości podjęto bazując na ugruntowanej pozycji na rynku. W odróżnieniu od tradycyjnego kanału sprzedaży nowo uruchomiony e-sklep umożliwia znaczne skrócenie czasu realizacji zamówienia, a klient może samodzielnie sprawdzić termin dostawy kurierskiej lub opcjonalnie odbioru osobistego urządzenia we wskazanym oddziale firmy. Dostępne są różne formy płatności – przelew, płatność przy odbiorze, kredyt kupiecki, wkrótce także leasing. E-sklep oferuje także korzystniejsze, internetowe ceny (w planach są również cykliczne akcje promocyjne na wybrane urządzenia) oraz serwis. Klienci, którzy przed zakupem chcą przetestować urządzenie, mogą to uczynić w kilku regionalnych centrach demonstracyjnych (Kraków, Poznań, Jawczyce, Katowice).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu