Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Integart otworzył pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu

Integart otworzył pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu

Firma Integart, dostawca m.in. rozwiązań do druku w technologiach lateksowej i UV oraz druku 3D, mediów do produkcji reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, znaków drogowych i BHP, otworzyła sklep internetowy Komplementarne.pl przeznaczony dla firm działających w obszarze Signs & Display oraz LFP. W jego ofercie znajdują się maszyny i urządzenia, których zadaniem jest nie tylko wspieranie dotychczasowej działalności produkcyjnej, ale przede wszystkim umożliwienie rozwoju. Premiera platformy miała miejsce podczas targów RemaDays 2019.

W ofercie sklepu znajdują się m.in. plotery tnące Summa, laminatory Neschen i MEFU, trymery tnące: półautomatyczne i automatyczne marki Flexa oraz ręczne marki KeenCut. Znacznie większe urządzenia, które można w nim zakupić to wielkoformatowe aplikatory stołowe Bubble-Free. Jak informuje firma Integart, decyzję o otwarciu sklepu internetowego z urządzeniami o tak pokaźnej wartości podjęto bazując na ugruntowanej pozycji na rynku. W odróżnieniu od tradycyjnego kanału sprzedaży nowo uruchomiony e-sklep umożliwia znaczne skrócenie czasu realizacji zamówienia, a klient może samodzielnie sprawdzić termin dostawy kurierskiej lub opcjonalnie odbioru osobistego urządzenia we wskazanym oddziale firmy. Dostępne są różne formy płatności – przelew, płatność przy odbiorze, kredyt kupiecki, wkrótce także leasing. E-sklep oferuje także korzystniejsze, internetowe ceny (w planach są również cykliczne akcje promocyjne na wybrane urządzenia) oraz serwis. Klienci, którzy przed zakupem chcą przetestować urządzenie, mogą to uczynić w kilku regionalnych centrach demonstracyjnych (Kraków, Poznań, Jawczyce, Katowice).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu