Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Jesienny numer Gazety PIAP

Jesienny numer Gazety PIAP

Na rynku jest już dostępne najnowsze wydanie Gazety Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Ponieważ w dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej zmiana jest jedyną pewną rzeczą, dotykającą niemal każdej przestrzeni w organizacji, jesienny numer zawiera wiele aktualnych informacji pomagających przebrnąć przez zbliżające się rewolucje. Co Państwo znajdą na jego łamach?

Zmiany dotyczą wielu obszarów funkcjonowania firmy – od spraw pracowniczych (zbliżająca się nowelizacja kodeksu pracy), przez przepisy związane z zarządzaniem treścią na stronie internetowej (Dyrektywa Omnibus dotyka każdego, kto prowadzi sprzedaż przez Internet), po regulacje prawne w obszarze zarządzania (te związane z wprowadzeniem p.s.a.) i ciągle rosnącą inflację (o tym w ciekawej analizie opowiada Piotr Soroczyński, Główny Ekonomista KIG).

W numerze także świeża porcja informacji, żeby być gotowym na rewolucje, które w mniejszym lub większym stopniu mogą dotknąć także branżę artykułów promocyjnych, rozmowa z Robertem Załupskim o zmianach w formule targów Promo Show Professional, a także wywiady z przedstawicielami firm obchodzących w tym roku okrągły jubileusz, w których opowiadają o często niełatwych początkach działalności i dzisiejszych sukcesach.

Wydanie online Gazety PIAP dostępne jest TUTAJ.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.