Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kalendarz Arctic Paper 2013

Kalendarz Arctic Paper 2013

W roku 2013 Arctic Paper zaprezentuje polską grafikę w najlepszym wydaniu. Kalendarz „Design is in our nature” zawiera prace czołówki młodych twórców – projektantów i grafików z agencji ILLO. Projekt graficzny kalendarza wykonał Jakub Jezierski. Wydrukowano go w nakładzie 1500 sztuk na papierze Munken Lynx 170 g/m2.

Autorzy prac pokazanych w kalendarzu to: Łukasz Rayski, Paweł Jońca, Arobal, Tymek Jezierski, Bożka Rydlewska, Ada Bucholc, Dawid Ryski, Ola Niepsuj, Agata Endo Nowicka, Mateusz Kołek, Jan Dziaczkowski, Tomasz Walenta. Papiery Munken to przywiązanie do trzech rzeczy – do projektu, natury i jakości. Marka Munken od zawsze kojarzona jest z ciekawymi projektami i doskonałą jakością druku na naturalnych, przyjaznych dla środowiska papierach.
Sześć wyjątkowych papierów z rodziny Munken Design: Munken Pure, Lynx i Polar oraz Munken Pure Rough, Munken Lynx Rough i Munken Polar Rough oferuje dwa rodzaje wykończenia powierzchni – gładką i szorstką, w trzech odcieniach (śnieżnobiały Polar, naturalnie biały Lynx i kremowy Pure). Stworzone z myślą o grafikach i projektantach, przeznaczone są do wielobarwnego drukowania książek, czasopism, ekskluzywnych katalogów i innych materiałów reklamowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu