Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kalendarz Arctic Paper 2013

Kalendarz Arctic Paper 2013

W roku 2013 Arctic Paper zaprezentuje polską grafikę w najlepszym wydaniu. Kalendarz „Design is in our nature” zawiera prace czołówki młodych twórców – projektantów i grafików z agencji ILLO. Projekt graficzny kalendarza wykonał Jakub Jezierski. Wydrukowano go w nakładzie 1500 sztuk na papierze Munken Lynx 170 g/m2.

Autorzy prac pokazanych w kalendarzu to: Łukasz Rayski, Paweł Jońca, Arobal, Tymek Jezierski, Bożka Rydlewska, Ada Bucholc, Dawid Ryski, Ola Niepsuj, Agata Endo Nowicka, Mateusz Kołek, Jan Dziaczkowski, Tomasz Walenta. Papiery Munken to przywiązanie do trzech rzeczy – do projektu, natury i jakości. Marka Munken od zawsze kojarzona jest z ciekawymi projektami i doskonałą jakością druku na naturalnych, przyjaznych dla środowiska papierach.
Sześć wyjątkowych papierów z rodziny Munken Design: Munken Pure, Lynx i Polar oraz Munken Pure Rough, Munken Lynx Rough i Munken Polar Rough oferuje dwa rodzaje wykończenia powierzchni – gładką i szorstką, w trzech odcieniach (śnieżnobiały Polar, naturalnie biały Lynx i kremowy Pure). Stworzone z myślą o grafikach i projektantach, przeznaczone są do wielobarwnego drukowania książek, czasopism, ekskluzywnych katalogów i innych materiałów reklamowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu