Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kalendarz Arctic Paper 2013

Kalendarz Arctic Paper 2013

W roku 2013 Arctic Paper zaprezentuje polską grafikę w najlepszym wydaniu. Kalendarz „Design is in our nature” zawiera prace czołówki młodych twórców – projektantów i grafików z agencji ILLO. Projekt graficzny kalendarza wykonał Jakub Jezierski. Wydrukowano go w nakładzie 1500 sztuk na papierze Munken Lynx 170 g/m2.

Autorzy prac pokazanych w kalendarzu to: Łukasz Rayski, Paweł Jońca, Arobal, Tymek Jezierski, Bożka Rydlewska, Ada Bucholc, Dawid Ryski, Ola Niepsuj, Agata Endo Nowicka, Mateusz Kołek, Jan Dziaczkowski, Tomasz Walenta. Papiery Munken to przywiązanie do trzech rzeczy – do projektu, natury i jakości. Marka Munken od zawsze kojarzona jest z ciekawymi projektami i doskonałą jakością druku na naturalnych, przyjaznych dla środowiska papierach.
Sześć wyjątkowych papierów z rodziny Munken Design: Munken Pure, Lynx i Polar oraz Munken Pure Rough, Munken Lynx Rough i Munken Polar Rough oferuje dwa rodzaje wykończenia powierzchni – gładką i szorstką, w trzech odcieniach (śnieżnobiały Polar, naturalnie biały Lynx i kremowy Pure). Stworzone z myślą o grafikach i projektantach, przeznaczone są do wielobarwnego drukowania książek, czasopism, ekskluzywnych katalogów i innych materiałów reklamowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu