Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kalendarze i notesy nie muszą być nudne

Kalendarze i notesy nie muszą być nudne

Wydaje się, że rynek drukowanych kalendarzy jest tak samo stabilny jak odporny na innowacje, bo w tej materii zostało powiedziane już wszystko. Tymczasem drukarnia internetowa ulotki.pl wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie zastępujące nieestetyczne foliowe paski z przesuwnymi ramkami – jest nim magnetyczne okienko, które przylega bezpośrednio do kalendarium.

Magnetyczna ramka przylega do kalendarza bez pomocy foliowego paska i można ją swobodnie przesuwać po kalendarium. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w kalendarzach jednodzielnych, trójdzielnych, spiralowanych oraz biurkowych.

Producent oferuje także inną nowość – kolorowy klej do notesów klejonych, który może być estetycznym i ekonomicznym sposobem na personalizację tego popularnego gadżetu reklamowego. Obydwa produkty będą miały premierę na targach Remadays (13–15 lutego br.) na stoisku firmy ulotki.pl.

  • Obecnie 4,5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.666667/5 (3 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu