Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kalendarze i notesy nie muszą być nudne

Kalendarze i notesy nie muszą być nudne

Wydaje się, że rynek drukowanych kalendarzy jest tak samo stabilny jak odporny na innowacje, bo w tej materii zostało powiedziane już wszystko. Tymczasem drukarnia internetowa ulotki.pl wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie zastępujące nieestetyczne foliowe paski z przesuwnymi ramkami – jest nim magnetyczne okienko, które przylega bezpośrednio do kalendarium.

Magnetyczna ramka przylega do kalendarza bez pomocy foliowego paska i można ją swobodnie przesuwać po kalendarium. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w kalendarzach jednodzielnych, trójdzielnych, spiralowanych oraz biurkowych.

Producent oferuje także inną nowość – kolorowy klej do notesów klejonych, który może być estetycznym i ekonomicznym sposobem na personalizację tego popularnego gadżetu reklamowego. Obydwa produkty będą miały premierę na targach Remadays (13–15 lutego br.) na stoisku firmy ulotki.pl.

  • Obecnie 4,5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.666667/5 (3 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu