Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kompleksowe portfolio Kornit Digital na Fespie

Kompleksowe portfolio Kornit Digital na Fespie

Kornit Digital podczas trwających w Berlinie targów FESPA Global Print Expo (31 maja – 3 czerwca 2022 r.) przedstawia kompleksową ofertę umożliwiającą realizację przyszłościowej zrównoważonej produkcji na żądanie. Po raz pierwszy w Europie producent w jednym miejscu prezentuje cały ekosystem cyfrowych, jednoprzebiegowych systemów produkcyjnych MAX do tekstyliów – Atlas MAX, Atlas MAX Poly i Presto MAX, a także rozwiązania KornitX Workflow Solutions i Tesoma do utwardzania nadruków.

Producent podkreśla, że eksponując jednocześnie tak obszerne portfolio zaawansowanych rozwiązań, chce pomóc firmom w pełni wykorzystać potencjał zrównoważonej, cyfrowej produkcji i rzucić wyzwanie status quo cyfrowej produkcji tekstyliów. Urządzenia Kornit dzięki technologii MAX pozwalają w wyjątkowo łatwy sposób wytwarzać wysokojakościowe produkty zarówno w technologii DTG, jak i DTF, i uzyskiwać aplikacje przypominające różnorodne efekty – m.in. nadruku 3D, sitodruku, sublimacji i haftu (wszystko w jednym rozwiązaniu). Dodatkowo urządzenia, działające w oparciu o oprogramowanie KornitX Workflow Solutions, pozwalają na niespotykane dotąd – jak zaznacza producent – usprawnienie procesu przepływu pracy, zwiększenie tempa produkcji bez utraty jakości i terminowości, nie bez znaczenia jest także kompaktowość tych rozwiązań.

Na stoisku Kornit Digital podczas targów FESPA Global Print Expo 2022 królują zaawansowane urządzenia działające w oparciu o technologię MAX i system workflow KornitX – Atlas MAX (przeznaczony do wysokonakładowej produkcji na żądanie dla wszystkich kategorii mody i odzieży), Atlas MAX Poly (pierwsze w branży rozwiązanie DTG, zapewniające wysokiej jakości cyfrową dekorację dla żywych, kolorowych nadruków na odzieży z poliestru i mieszanek poliestrowych) i Presto MAX (system nowej generacji, zapewniający zrównoważoną, jednoetapową wydajność produkcji; jako pierwszy na rynku umożliwia drukowanie, oprócz kolorów neonowych, białego koloru na kolorowych tkaninach), które pomagają markom realizować zrównoważoną „modę na żądanie”. Nie zabrakło także przemysłowych systemów utwardzania firmy Tesoma, niedawno przejętej przez Kornit.

Dodatkowo dla gości targowych izraelski producent przygotował na stoisku „sklep na żądanie” – można wybrać swoje ulubione dzieło sztuki, a zamówienia będą automatycznie kierowane do lokalnego dostawcy, który wydrukuje, zapakuje i wyśle ​​koszulkę. W projekcie biorą udział ukraińska projektantka mody Lilią Litkowska i ukraińska artystka Olgą (​​wszystkie zyski zostaną przekazane na pomoc humanitarną dla ludności na Ukrainie). Inną atrakcją stoiska jest „wirtualne lustro” – goście mogą wirtualnie „przymierzyć” ubrania z ostatnich kolekcji prezentowanych na wybiegach domów mody (lustro rejestruje ruchy, w efekcie gość otrzymuje zdjęcie siebie „ubranego” w wybrany strój).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.