Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Konica Minolta partnerem Pucharu Świata w skokach narciarskich

Konica Minolta partnerem Pucharu Świata w skokach narciarskich

Konica Minolta, jako Oficjalny Partner, wesprze Puchar Świata w skokach narciarskich. Poprzez współpracę z Międzynarodową Federacją Narciarską, jedną z największych międzynarodowych federacji sportowych, firma będzie obecna na 31 wydarzeniach rozgrywanych podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w dziewięciu krajach Europy i Azji m.in. w Norwegii, Finlandii, Niemczech, Czechach, Polsce, Słowenii, Szwajcarii, Austrii i Japonii.

Konica Minolta podpisała z FIS umowę na cztery lata. Dzięki temu porozumieniu Konica Minolta nie tylko podkreśla obecność swojej marki, lecz także umacnia w lokalnych europejskich organizacjach międzynarodowy wizerunek firmy.
„Cieszy nas, że możemy stać się częścią dyscypliny, którą charakteryzuje wysoki poziom zaawansowania technicznego. To przedsięwzięcie odzwierciedla misję podjętą przez firmę Konica Minolta, czyli dostarczanie klientom zaawansowanych rozwiązań technicznych. Dzięki znaczącej obecności w Europie, którą zapewni ten sponsoring, będziemy mogli zbudować pomost pomiędzy zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, a światem sportu” – powiedział Olaf Lorenz, dyrektor ds. marketingu międzynarodowego w firmie Konica Minolta Business Solutions Europe.
Skoki narciarskie należą do dyscyplin narciarstwa klasycznego i są sportem bardzo zaawansowanym technicznie, zarówno pod względem fizycznym, jak i z powodu oceny oraz komunikacji poprzez różne środki przekazu, w tym telewizję i media elektroniczne.
Wszystkie wyniki indywidualne uzyskane podczas zawodów rozgrywanych w sezonie liczą się do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Tytuł zwycięzcy jest upragnionym trofeum dla zawodników. Jego zdobycie świadczy o wysokim poziomie, który należy prezentować przez cały sezon. Dla niektórych wygrana w Pucharze Świata jest warta więcej niż złoty medal zdobyty na Mistrzostwach Świata lub Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.