Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Konica Minolta sponsorem kampanii „CNN Heroes”

Konica Minolta sponsorem kampanii „CNN Heroes”

Konica Minolta, Inc. w lipcu została sponsorem kampanii „CNN Heroes”. Umowa sponsorska obowiązuje do grudnia 2013 r. W 2013 roku CNN realizuje siódmą edycję „CNN Heroes”. Co roku, w ramach kampanii, wyróżniane są osoby, które dzięki swojemu zaangażowaniu w takich sferach jak ekologia czy ochrona praw człowieka osiągnęły niezwykłe rzeczy.

Co ważne, CNN nie koncentruje się na ludziach z pierwszych stron gazet, lecz skupia się na dokonaniach „zwykłych” obywateli. Ich niezwykłe historie oraz postawa inspirują i pokazują światu, w jaki sposób jednostka może zmieniać społeczeństwo.
Konica Minolta to firma, która realizuje swoje cele z dużym szacunkiem dla idei Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstwa oraz troską o środowisko naturalne. Jednym ze sztandarowych projektów firmy jest długoterminowy plan „Eco Vision 2050”. Składa się na niego szereg inicjatyw proekologicznych, których realizacja ma doprowadzić w 2050 roku do 80% redukcji emisji dwutlenku węgla w całym cyklu życia produktu (w porównaniu do poziomu emisji w 2005 roku). Działania związane z zieloną polityką firmy – Three Green Activities – obejmują ponadto system certyfikacji fabryk (Green Factory Certification), produktów (Green Products Certification System) oraz inicjatyw marketingowych (Green Marketing Activities).
Idea inicjatyw promowanych w ramach kampanii „CNN Heroes” jest spójna z realizowaną od lat polityką Konica Minolta w zakresie troski o środowisko naturalne. Zaangażowanie w kampanie, takie jak „CNN Heroes” wpisuje się także w filozofię zarządzania firmy – „Tworzenie nowej wartości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.