Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Konica Minolta wprowadza nową markę

Konica Minolta wprowadza nową markę

Konica Minolta wprowadza nową serię urządzeń do druku produkcyjnego AccurioPress C2070, która zastąpi dotychczasową linię bizhub Press C1070. Urządzenia mają szeroki wachlarz funkcji służących do wykańczania dokumentów. Każdy system można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na zwiększenie wydajności pracy oraz osiąganych zysków.

AccurioPress C2070 jest pierwszym urządzeniem Konica Minolta do druku produkcyjnego, który został wprowadzony na rynek pod nową marką. Obecnie wszystkie systemy w wersji podstawowej ‘Light Production’ będą występować pod nazwą AccurioPrint (zamiast bizhub Pro). Z kolei zaawansowane urządzenia do druku produkcyjnego zmienią nazwę z bizhub Press na Accurio Press.

Nowa seria AccurioPrint C2060/C2070 przeznaczona jest dla mniejszych drukarni, świadczących podstawowe usługi w zakresie druku produkcyjnego. Jak podaje producent, oba urządzenia pozwalają na bezproblemowe wdrożenie druku cyfrowego. Wyposażone są w funkcje wykańczania druku oraz opcjonalny modułowy system do uzyskania jak najlepszej spójności kolorów. Dla drukarni komercyjnych oraz działów druku w organizacjach, które produkują duże ilości materiałów, Konica Minolta oferuje AccurioPress C2060/C2070/P. Urządzenia te są odpowiednie dla tej grupy odbiorców ze względu na profesjonalne funkcje wykańczania, wierne odwzorowanie kolorów i jakość obrazu.

„Wprowadzając na rynek profesjonalne systemy Accurio Press C2070, jako jedyna firma na rynku oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązanie: urządzenie, moduły wykańczające, kontroler druku, zaawansowane oprogramowanie do zarządzania kolorem oraz urządzenia pomiarowe.” – mówi Krzysztof Rożniatowski, Product Manager Konica Minolta w Polsce. Ze względu na wszechstronne zastosowanie i wysokiej jakości druk, jesteśmy pewni, że nowa seria spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów” – dodaje Krzysztof Rożniatowski. Urządzenia obsługują nośniki o wyższej gramaturze papieru na dedykowanych materiałach do 400g/m2. Zostały także wyposażone w nowe, dużej pojemności moduły do druku banerów o rozmiarach do 750 mm, dzięki czemu wydruk okładek książek, czy broszur składanych na trzy jest bardziej wydajny. Dodatkowo prędkość druku kopert w AccurioPress zwiększyła się dwukrotnie w porównaniu z poprzednim modelem - bizhub Press C1070. Na uwagę zasługuje również nowy kolorowy skaner, z funkcją skanowania dwustronnego w jednym przebiegu, który pracuje z szybkością do 240 obr./min.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.