Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Konkurs „Przyroda ojczysta” rozstrzygnięty

Konkurs „Przyroda ojczysta” rozstrzygnięty

Znani są już laureaci trzeciej edycji konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży „Przyroda Ojczysta”, organizowanego przez portal Ekologia.pl i firmę Brother Polska sp. z o.o. Zwycięzcą konkursu został 16-letni Maciej Mieszalski z Gliwic, autor zdjęcia „Czapla suszy skrzydła”.

Drugie miejsce zajął 15-letni Mateusz Piesiak z Wrocławia za fotografię „Start”. Na trzeciej pozycji uplasował się 16-letni Maciej Kowal z Gliwic ze zdjęciem „Powrót dzięciołów”. Wyróżnienie przyznawane przez firmę Brother Polska sp. z o.o. otrzymał 17-letni Piotr Zabłudowski ze Straszyna za zdjęcie „Letnia sielanka”.
Wszyscy laureaci otrzymali wielofunkcyjne kolorowe urządzenia atramentowe firmy Brother. Były to urządzenia: MFC-5895CW (drukujące w formacie A3), DCP-J715W (umożliwiające druk zdjęć bezpośrednio z aparatu i kart pamięci), DCP-J315W (z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi i wysokimi parametrami druku), DCP-J125 (łatwe w obsłudze, o dużej prędkości drukowania).
„Przyroda ojczysta” to otwarty, ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego celem jest promocja piękna polskiej przyrody. Tegoroczna edycja była trzecią odsłoną fotograficznej rywalizacji. Zwycięskie prace zostały wybrane spośród 1300 zdjęć nadesłanych przez ponad 500 młodych fotografów.
„To konkurs, który wspiera propagowanie piękna polskiej natury – mówi Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother. – Firma Brother rozumie, że przyroda, czyli to co najcenniejsze i najpiękniejsze w Polsce, należy chronić oraz promować. Właśnie dlatego postanowiliśmy objąć patronat nad konkursem”.
Więcej informacji na stronie: http://przyrodaojczysta2011.ekologia.pl/konkurs-fotograficzny/

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drugie w tym roku wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. inż. Krzysztofa Stępnia – wieloletniego wykładowcy Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, przyjaciela „Świata DRUKU”.

Rodzinie i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Zespół „Świata DRUKU”

Pogrzeb odbędzie się 3 lutego br. (poniedziałek) o godz. 12.30 na cmentarzu Zarzew przy ul. Lodowej 78 w Łodzi.

Firma Electronics For Imaging wprowadza na rynek nową linię drukarek atramentowych typu roll-to-roll – modele VUTEk D3r i D5r LED. Bazują one na sprawdzonych rozwiązaniach drukarek EFI VUTEk 3r+ i 5r+. Symbol „D” w nazwie nowych drukarek odnosi się do słowa „Design” i oznacza, że w nowych maszynach do zaawansowanych możliwości ich poprzedniczek dodano funkcje oferujące nowe możliwości profesjonalistom działającym na polu reklamy i grafiki.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.