Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Konkurs „Przyroda ojczysta” rozstrzygnięty

Konkurs „Przyroda ojczysta” rozstrzygnięty

Znani są już laureaci trzeciej edycji konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży „Przyroda Ojczysta”, organizowanego przez portal Ekologia.pl i firmę Brother Polska sp. z o.o. Zwycięzcą konkursu został 16-letni Maciej Mieszalski z Gliwic, autor zdjęcia „Czapla suszy skrzydła”.

Drugie miejsce zajął 15-letni Mateusz Piesiak z Wrocławia za fotografię „Start”. Na trzeciej pozycji uplasował się 16-letni Maciej Kowal z Gliwic ze zdjęciem „Powrót dzięciołów”. Wyróżnienie przyznawane przez firmę Brother Polska sp. z o.o. otrzymał 17-letni Piotr Zabłudowski ze Straszyna za zdjęcie „Letnia sielanka”.
Wszyscy laureaci otrzymali wielofunkcyjne kolorowe urządzenia atramentowe firmy Brother. Były to urządzenia: MFC-5895CW (drukujące w formacie A3), DCP-J715W (umożliwiające druk zdjęć bezpośrednio z aparatu i kart pamięci), DCP-J315W (z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi i wysokimi parametrami druku), DCP-J125 (łatwe w obsłudze, o dużej prędkości drukowania).
„Przyroda ojczysta” to otwarty, ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego celem jest promocja piękna polskiej przyrody. Tegoroczna edycja była trzecią odsłoną fotograficznej rywalizacji. Zwycięskie prace zostały wybrane spośród 1300 zdjęć nadesłanych przez ponad 500 młodych fotografów.
„To konkurs, który wspiera propagowanie piękna polskiej natury – mówi Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother. – Firma Brother rozumie, że przyroda, czyli to co najcenniejsze i najpiękniejsze w Polsce, należy chronić oraz promować. Właśnie dlatego postanowiliśmy objąć patronat nad konkursem”.
Więcej informacji na stronie: http://przyrodaojczysta2011.ekologia.pl/konkurs-fotograficzny/

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.