Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / NiceLabel uruchamia globalny program partnerski

NiceLabel uruchamia globalny program partnerski

NiceLabel, producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami, ogłosił uruchomienie swojego globalnego programu partnerskiego. Firma opracowała program, który ma pomóc partnerom handlowym w zaspokojeniu zapotrzebowania klientów na cyfrową transformację druku etykiet na żądanie.

Uruchomienie programu jest wynikiem ewolucji branży oprogramowania do etykietowania, charakteryzującego się zwiększonym zapotrzebowaniem ze strony klientów na ulepszone, sprawniejsze i wydajniejsze sposoby zarządzania wymaganiami w zakresie etykietowania. Program skupia dużą społeczność nowych i dotychczasowych partnerów na całym świecie w sposób zorganizowany i bardziej oparty na współpracy. Członkowie programu uzyskują dostęp do wysokiego poziomu wsparcia technicznego i marketingowego, dzięki czemu mogą generować możliwości sprzedaży i stawać się zaufanymi doradcami dla swoich klientów. Korzystają również z większych profitów, takich jak zniżki na produkty, dostęp do zespołów sprzedaży NiceLabel oraz korzystanie z licencji demonstracyjnych i próbnych.

„Rynek oprogramowania do etykietowania jest dojrzały. Mamy już istniejącą bazę partnerów w Stanach Zjednoczonych, Europie i APAC. Wprowadzając program, realizujemy naszą obietnicę pomocy partnerom w zwiększaniu ich marży i możliwości konsultacyjnych. Oferowane wsparcie techniczne i marketingowe, a także dostęp do umiejętności i zasobów NiceLabel, pomaga partnerom wspierać wymogi transformacji cyfrowej klientów i ostatecznie wzmacnia użytkowników w różnych branżach” – wyjaśnia Paul Vogt, dyrektor marketingu NiceLabel.

Nowy program ma trzy poziomy: NiceLabel Integrator, NiceLabel Partner i NiceLabel Reseller. Dwa najwyższe szczeble, integratorzy i partnerzy, są zróżnicowane pod względem inwestycji w kompetencje techniczne. Posiadają umiejętności konfigurowania, zarządzania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań opartych na systemie NiceLabel.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zimowe wieczory sprzyjają lekturze, zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą książek branżowych, które mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego wydawnictwa. W naszej miniksięgarni znajdują się publikacje o charakterze podręcznikowym i poradnikowym, systematyzujące i poszerzające wiedzę – wśród nich pozycje omawiające zagadnienia dotyczące różnych technik druku: offsetowej, sitodrukowej, fleksodrukowej, a także przygotowalni, farb, introligatorni, usług Web-to-Print, zagrożeń bhp w zakładach poligraficznych i gospodarki odpadami. Niezmiennie dużą popularnością cieszy się przewodnik po sztuce typografii „Lettera Magica” oraz słowniki – „Angielsko-polski słownik terminów poligraficznych”, „Poligraficzny słownik terminologiczny”.
Ponadto już wkrótce dostępna będzie nowa publikacja COBRPP – „Poligrafia – sztuka, techniki, technologie”, omawiająca techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii. Układ zawartych w książce treści odpowiada sekwencji następujących po sobie procesów prowadzących do powstania gotowych produktów poligraficznych, dzięki czemu wydawnictwo to może pełnić rolę tak podręcznika dla uczniów i studentów, jak i poradnika dla pracowników drukarń, wydawnictw i studiów graficznych.
Zapraszamy do sklepu „Świata DRUKU”!

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.