Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowa siedziba Screen Europe

Nowa siedziba Screen Europe

Nowa siedziba Screen Europe w Aalsmeer

Screen Europe przenosi się do nowej siedziby w Aalsmeer, w pobliżu lotniska Schiphol pod Amsterdamem. Przeprowadzka ma się zakończyć wiosną 2023 r. W nowym budynku o powierzchni 5,4 tys. m² (2,5 razy większy od dotychczasowej siedziby w Amstelveen, użytkowanej od 40 lat) oprócz biur, sal konferencyjnych i dużej powierzchni magazynowej znajdzie się również obszerny salon wystawowy wraz z centrum doświadczalnym, gdzie klienci będą mogli testować technologię druku atramentowego oferowaną przez producenta.

„Amstelveen dobrze nam służyło jako centralna baza wspierająca nasz rozwój w Europie. Jednak aby nadal rozwijać się w obecnym obszarze biznesowym i eksplorować kolejne obszary, potrzebujemy więcej miejsca na ekspozycję naszych produktów. Podobnie jak w przypadku Amstelveen, w naszym salonie w Aalsmeer będziemy mieli maszyny Truepress Jet520 HD i Truepress Jet L350UV SAI, Truepress Pac520P. Ale to nie wszystko – zamierzamy uczynić centrum w Aalsmeer prawdziwym centrum innowacji w druku cyfrowym. Oprócz większej liczby własnych drukarek cyfrowych będziemy tam prezentować nowe maszyny i technologie – wraz z naszymi partnerami w zakresie oprogramowania i wykańczania chcemy zaoferować klientom pełny i najbardziej innowacyjny obraz drukowania, pokazujący, jak będzie wyglądać przyszłość poligrafii” – mówi Taishi Motoshige, dyrektor ds. marketingu w Screen Europe.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.