Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowe Centrum Obsługi Klienta firmy Koenig & Bauer

Nowe Centrum Obsługi Klienta firmy Koenig & Bauer

Od lewej stoją: Dirk Winkler, Claus Bolza-Schünemann, Ralf Sammeck i Thomas Göcke

Firma Koenig & Bauer oficjalnie otworzyła swoje globalne Centrum Obsługi Klienta (Customer Experience Center) w Radebeul niedaleko Drezna, gdzie ma do dyspozycji ponad 3 tys. m2 powierzchni. Nowa przestrzeń wystawiennicza, zrealizowana z dużym rozmachem, przeznaczona jest do prezentacji na żywo urządzeń z portfolio producenta, testów aplikacji, prac nad rozwojem nowych technologiami oraz szkoleń. Centrum podzielono na sekcje poświęcone wyspecjalizowanym obszarom produkcji opakowań, druków komercyjnych i etykiet.

Sekcję Opakowaniowego Centrum Kompetencyjnego (Packaging Competence Centre) zaplanowano jako miejsce prezentacji trzech linii pakujących składających się z trzech maszyn drukarskich oraz czterech maszyn do finishingu. Gdy hala zostanie do użytku, będą tam organizowane pokazy kompleksowej produkcji (zgodnie z koncepcją one-stop-shop) z wykorzystaniem pełnego asortymentu maszyn przeznaczonych do każdego etapu produkcji opakowań – wycinarek płaskich i rotacyjnych, składarko-sklejarek oraz całkowicie zautomatyzowanego przepływu prac. W hali zaplanowano specjalne strefy spotkań zaprojektowane tak, by goście mieli jednoczesny wgląd w linie produkcyjne i stanowiska pracy, i w ten sposób mogli w czasie rozmowy bezpośrednio poznawać możliwości prezentowanych systemów.

Już w trakcie otwarcia w placówce znajdowała się część zainstalowanych i gotowych do pokazów maszyn, wśród nich: Rapida 106 X – arkuszowa maszyna offsetowa najnowszej generacji w średnim formacie, wyposażona w siedem stacji drukujących, dwie wieże lakierujące, dodatkowy zespół drukujący po pierwszym zespole lakierowania oraz system złocenia na zimno FoilTronic; składarko-sklejarka Omega Allpro 110 oraz wycinarka rotacyjna CutPRO X 106. W najbliższym czasie w hali pojawią się kolejne maszyny – Rapida 145 oraz CutPRO M 144.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Włoska odsłona targów przeznaczonych dla branży marketingu, reklamy i komunikacji wizualnej – Viscom Italia – w tym roku odbędzie się w formule łączonej. W dniach 30 września – 2 października w przestrzeniach wystawienniczych Fiera Milano odbędą się targi w formule tradycyjnej, zaś ich przedłużeniem i rozwinięciem będzie wydarzenie wirtualne „Creative Digital Hub”, zaplanowane na 3–5 października.

GSP – północnoamerykański dostawca systemów identyfikacji wizualnej dla branży handlu detalicznego, zwiększył niedawno swoje moce produkcyjne. Zakupił pierwszy w USA, najnowszy ploter inkjetowy z oferty firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Wesprze on działania firmy w obsłudze kampanii marketingowych, realizowane w jej czterech drukarniach (posiadających certyfikat G7) i obejmujące ponad 70 tys. punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju. Jest to już 12. rozwiązanie drukujące marki Agfa zakupione przez GSP.

Po raz kolejny firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku na prośbę człowieka-instytucji Jurka Owsiaka zdecydowały się użyczyć flagę sektorową, aby zaistniała jednocząc pozytywne idee na Pol'and'Rock Festival 2021, który w tym roku odbył się w dn. 29-31 lipca na Lotnisku Makowice-Płoty. Ten symbol siły płynącej ze współdziałania, zachęcający do odkrywania tego, co łączy ludzi i jednoczy wokół pozytywnych idei, został zaprezentowany w swojej okazałości w drugim dniu festiwalu, w trakcie koncertu zespołu Dżem.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.